Valiler Kararnamesiyle Denizli’ye atanan Vali Ömer Faruk Coşkun,  çalışmalarına başladı. Denizli merkez ve ilçeleriyle ilgili devam eden ve planlanan projeler hakkında bilgiler alan, yerinde incelemelerde bulunan Coşkun, bir yandan tebrik ziyaretlerini kabul ederken, bir yandan da  ilçe ziyaretlerini sürdürüyor. Denizli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Osman Nuri Boyacı ve Yönetim Kurulu Üyeleri de, Vali Ömer Faruk Coşkun’u makamında ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerini iletti,  başarılar diledi.

6478dc49-1e64-4073-9f4e-9d82826d3964

DENİZLİ’DE BASIN ÇALIŞANLARI TEK ÇATI ALTINDA

Vali Coşkun’a görevinde başarılar dileyen DGC Başkanı Osman Nuri Boyacı, Denizli medyası hakkında bilgiler verdi. Denizli basın mensuplarının DGC çatısı altında buluştuğunu söyleyen Boyacı, “Denizli basın mensuplarının tek meslek örgütü çatısı altında buluştuğu ender illerden biri. Cemiyet olarak 200 üyemizin sorunlarının çözümü ve basın çalışanlarının görevlerini daha iyi koşullarda yapması için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Medya yönünde faal illerden biri olan Denizli’ de basın çalışanları olarak kentin menfaatlerini önde tutarak halkın haber alma hakkı görevini yerine getiriyoruz” dedi.

ece24df2-ebed-402f-8cdd-2d7319c64f0a

Denizli Barosu’nda Cinayete Kurban Giden Erdal Çam İçin Tören Düzenlendi Denizli Barosu’nda Cinayete Kurban Giden Erdal Çam İçin Tören Düzenlendi

“DENİZLİ ÇOK ÖZEL BİR ŞEHİR”

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Ömer Faruk Coşkun ise, basın çalışanlarının halkın haber alması için gece-gündüz demeden, saat mefhumu gözetmeksizin gayretle çalışarak önemli bir görevi ifa ettiğini söyledi. Denizli’nin birçok dinamiğe sahip, üretken bir şehir olduğunu belirten Vali Coşkun, “Denizli üreten bir şehir, ekonomisiyle örnek bir kent, gerçekten özel bir il. Sanayisiyle, tarımıyla, turizmiyle, tarihi zenginlikleriyle, istihdamıyla, ihracatıyla Denizli gerçekten birçok özelliği içinde barındırıyor. Biz de kamu olarak Denizli’mizi daha iyi noktalara taşımak için elimizden geleni yapacağız. Basın mensuplarımızla da Denizli’miz için her alanda uyum içerisinde birlikte çalışacağız. Güzel işlere imza atacağımıza inanıyorum. Ortak paydamız Denizli” diye konuştu.