DHL Express Türkiye, yeni yatırımlarıyla hizmet ağını ve müşterilerinin uluslararası hızlı hava taşımacılık taleplerini karşılamak için hizmet noktalarının kapasitesini genişletmeye devam ediyor. Hizmet kalitesini sürekli artırma hedefi doğrultusunda yenilenen Denizli Hizmet Merkezi’nin açılışına, Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, DHL Express Türkiye Genel Müdürü Volkan Demiroğlu ve Genel Müdür Yardımcıları, DHL Express Denizli Hizmet Merkezi çalışanları ve müşterileri katıldı.

8238ff9e-f527-4857-a69c-17614927b8cb

Denizli’deki hizmet merkezini toplam 953 bin euro değerinde yatırımla, yaklaşık 4 kat büyüten DHL Express Türkiye, 730 metrekaresi operasyon alanı olmak üzere toplam 1050 metrekare büyüklüğündeki tesisinde müşterilerine hizmet vermeye başladı. Şirketin sürdürülebilirlik hedeflerine uygun şekilde kurulan Denizli Hizmet Merkezi, güneş enerjisi santralleriyle kendi elektrik enerjisini üretiyor. Merkezde ayrıca 6 adet elektrikli araç şarj istasyonu altyapısı da bulunuyor.

eaa9d9b4-488d-4546-9bc6-ef5f3dbdc8b3

“BUNUN BAŞKA ŞİRKETLERE EMSAL OLMASINI UMUYORUM”

Açılışta konuşma yapan Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, Denizli’nin tarihi boyunca ticaretin merkezi olduğunu, medeniyetlere ev sahipliği yapan bu bölgenin ticaret alanında mahir olduğunu söyledi. Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki konuşmasına şöyle devam etti: “DHL Express yeni binasını, hemen Organize Sanayi Bölgesi’nin yanında, çok stratejik bir bölgede açtı. Lojistik imkanlarla bölgenin donatıldığını söyleyebiliriz. Ayrıca bu merkezin güneş enerjisi santralleriyle kendi enerjisini üretmesinden ve elektrikli araçlar kullanılmasından da çok memnun oldum, bunun başka şirketlere emsal olmasını umuyorum. DHL’in Denizli Hizmet Merkezi açılışına sevgi dahil, mutluluk dahil diyor, hepimize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.”

bcaece86-d74a-423e-9b7e-9dec9d537c0e

“YENİ YATIRIMLARIMIZA HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYORUZ”

Yeni hizmet merkezinin açılışında konuşan DHL Express Türkiye CEO’su Volkan Demiroğlu, Denizli’nin Türkiye’nin önde gelen sanayi, ihracat ve ticaret merkezlerinden biri olduğunu belirterek, şehre ve çevre illerine yüksek kalitede uluslararası lojistik hizmet sunmaktan memnuniyet duyduklarını ifade etti. Demiroğlu, “Ülkemizde hızlı hava taşımacılığının lideri ve kurucusu olarak yeni yatırımlarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Müşterilerimize yürüme mesafesinde hizmet sunabilmek hedefimiz doğrultusunda 2022 yılında 250 civarında olan servis noktası sayımızı 2023’te 3 katına çıkardık. Yeni hizmet merkezi açılışlarımızın yanı sıra Denizli’de olduğu gibi operasyon alanlarımızı büyüttüğümüz merkezlerimiz de oldu. Şirket olarak Denizli’de 1989 yılından beri faaliyet gösteriyoruz. Denizli sahip olduğu ihracat potansiyeliyle sektörümüz ve DHL Express için çok önemli bir şehir. Biz de buradaki müşterilerimize daha kaliteli ve hızlı hizmet sunabilmek için merkezimizi yaklaşık 4 kat büyüttük. Diğer taraftan yeşil lojistiğin öncüsü olma misyonumuzla Denizli’deki merkezimizi sürdürülebilirlik hedeflerimize uygun olarak tasarladık.” dedi.

eaa9d9b4-488d-4546-9bc6-ef5f3dbdc8b3

088882b2-3274-4de9-bf9d-40a52ca64521

OSB'deki Fabrikalarda İlkyardım Eğitimleri Devam Ediyor OSB'deki Fabrikalarda İlkyardım Eğitimleri Devam Ediyor