İYİ Parti Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Fatih Coşkun, doğup büyüdüğü Sevindik Mahallesinde büyük ilgiyle karşılandı. Mahalle esnafıyla, yıllarca sokaklarını arşınladığı mahallenin sakinleriyle, gençleriyle buluşan Coşkun, sevgi ve ilgiyle karşılandı.

İYİ Parti'nin vizyonunu ve hedeflerini anlatan Coşkun, Merkezefendi'nin kalkınması için çalışacağını söyledi.

Whatsapp Image 2024 02 26 At 10.14.58 (3)

“EĞİTİM VE SPOR ÖNCELİK OLACAK”

Daha iyi bir Merkezefendi için gece gündüz demeden çalışacağını belirten Coşkun, Sevindik Mahallesinde ise, belediyenin asli hizmetlerinin yanısıra, eğitim projelerine ağırlık vereceklerini ve spor alanlarının geliştirilmesi için projelerin hazır olduğunu belirtti.

Coşkun, eğitim, spor, sosyal ve kültürel faaliyetlerle ülkenin yarınları çocukların, gençlerin,  vatan, bayrak ve millet sevgisiyle geleceğe en donanımlı şekilde hazırlanmalarına destek olmak için canla başla çalışacağını söyledi.

Whatsapp Image 2024 02 26 At 10.14.57 (1)

“İYİ BİR MERKEZEFENDİ İÇİN HERKESİN DESTEĞİNE İHTİYACIMIZ VAR”

Başkanların İlk İcraatı Takdir Topladı Başkanların İlk İcraatı Takdir Topladı

İYİ Parti'nin Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Fatih Coşkun, "Bizim tek bir amacımız var! O da daha güzel, refah içinde yaşayan bir Merkezefendi. Merkezefendi'nin her köşesine ulaşarak halkın sorunlarını dinleyeceğiz ve çözüm bulacağız. Edindiğimiz bilgi ve tecrübeyle de, hazırladığımız projeleri bir bir duraksamadan hayata geçireceğiz. İlçe halkımıza birlikte hareket etme çağrısında bulunuyorum. İyi bir Merkezefendi için, herkesin desteğine ihtiyacımız var" dedi.

Whatsapp Image 2024 02 26 At 10.14.58 (1)