Denizli Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü’nün bölgede yer alan firmalara yönelik düzenlediği ve Gençlik Spor İl Müdürlüğü işbirliği ile gerçekleştirilen Geleneksel Masa Tenisi Turnuvası’nın bu yıl 5.’si yapılacak. Bu yıl ki turnuvaya Denizli Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet gösteren 20 firmadan 30 takım ve 138 sporcu katılacak. DOSTEK Koleji Kapalı Spor Salonu’nda 27 Mayıs 2024 tarihinde oynanacak olan maçlarla start verilen turnuva 10 gün sürecek ve 7 Haziran 2024 tarihinde yapılacak final karşılaşmalarının ardından tamamlanacak ve kazananlar belirlenecek.

+ D S C 5411

MASA TENİSİ TURNUVASI’NDA TAKIMLAR GRUPLARINI BELİRLEDİ

Rekabetin ve heyecanın hat safhada yaşandığı turnuvada takımların grupları Denizli OSB Toplantı Salonu’nda düzenlenen teknik toplantıda kura çekimiyle belirlendi. Denizli Organize Sanayi Bölge Müdürü Ahmet Taş, ITTF Uluslararası Hakem Musa Güler ve takım yöneticilerinin katıldığı toplantıda yöneticiler tek tek kura çekerek gruplardaki yerlerini belirlediler.

Minikler Voleybol Şenliğinde Buluştu Minikler Voleybol Şenliğinde Buluştu

+ D S C 5454

“MASA TENİSİ TURNUVAMIZI ÇOK ÖNEMSİYORUZ”

Bu yıl 5.’si gerçekleştirilen Masa Tenisi Turnuvası hakkında bilgiler veren Denizli OSB Yönetim Kurulu Başkanı M. Abdülkadir Uslu; “Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğümüzce her yıl geleneksel olarak yapılan amatör spor etkinlikleri kapsamında, Denizli Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğümüz ile ortaklaşa düzenlediğimiz Masa Tenisi Turnuvamızı çok önemsiyoruz. Bölgemizde bulunan firmalarda çalışanların birbiriyle tanışmalarını, kaynaşmalarını sağlamak ve aralarındaki dayanışmayı arttırmak, iş kazalarını önlemek, çalışanlarımızın motivasyonlarını arttırmak amacıyla düzenlenen masa tenisi turnuvamızda her yıl takımlarımızın ve sporcularımızın spora dair isteği ve heyecanı katlanarak artıyor. Centilmenlik içerisinde, rekabetin ve heyecanın yüksek olduğu bir turnuva yaşanması dileğimle bütün takımlarımıza, sporcularımıza ve firmalarımıza başarılar dilerim” dedi.

Editör: Orhun Çoban