Denizli Ticaret Odası (DTO) Başkanı Uğur Erdoğan, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği(TOBB) Denizli İl Genç Girişimciler Kurulu (GGK) üyeleriyle bir araya geldi. Erdoğan’a, TOBB Denizli GGK Başkanı Bekir Çakır ile DTO Genel Sekreteri Ali Rıza Tekin’de eşlik etti.

Genç Girişimciler (1)

Genç girişimcileri, odalarının hizmetleri ve projeleriyle ilgili bilgilendiren Erdoğan, “Genç girişimciler ve sektörlerimizle ilgili birlikte neler yapabileceğimizi ve nasıl yapabileceğimizi istişare etmek istedik. Faaliyetlerimiz hakkında da sizleri bilgilendirelim diye düşündük. Sizlere, genç girişimcilerimize güveniyoruz. El birliğiyle, Türkiye'nin yarınlarını ve çok daha güçlü bir ülkeyi inşa edeceğinize inanıyoruz. Bugün olduğu gibi şehrimize ve sektörlerimize değer katacak her türlü faaliyetinizde yanınızdayız” dedi.

Genç Girişimciler (3)

DESTEĞİNDEN DOLAYI TEŞEKKÜR ETTİ

DTO  Vize Sorununu Aşmak İçin Destek İstedi DTO Vize Sorununu Aşmak İçin Destek İstedi

TOBB Denizli GGK Başkanı Bekir Çakır ise DTO Başkanı Erdoğan’a gençlere gösterdikleri ilgi, sağladıkları destekten dolayı teşekkür etti. Çakır, “Her zaman bir abi gibi yanımızda oldunuz Başkanım, yardımcımız oldunuz; sağ olun. Arkadaşlarım adına bu vesileyle bir kez daha size teşekkürlerimizi iletmek istiyorum. Sizden güç alıyoruz… Bize duyduğunuz güvenin, gösterdiğiniz ilginin, sağladığınız imkânın karşılığını verebilmek adına elimizden geleni yapamaya çalışıyoruz. Biz de size ve beraber çok daha güzel işlere imza atacağımıza inanıyoruz” dedi.

Editör: Özkan Tokmak