DTO’nun Avrupa Birliği (AB) Geleceğin İnsana Yakışır İşleri Yaklaşımının Desteklenmesi Hibe Programı kapsamında T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’nın desteklediği Geleceğin İnsana Yakışır İşlerinin Denizli’de Nitelikli Kadın ve Erkek İşgücü için Teşvik Edilmesi Projesi’nin (FoW Projesi) hizmet binasındaki ücretsiz eğitimleri devam ediyor.

EĞİTİMCİLER VE KURSİYERLERLE GÖRÜŞÜP FİKİRLERİNİ DİNLEDİ

DTO Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, hizmet binalarında ücretsiz verilen eğitimlere katılan kursiyerleri ziyaret etti. Kursiyerleri ve uzman eğitimcileri dinledi; eğitim süreciyle ilgili görüşlerini aldı.Katılımcılara başarılar diledi.

3 D S C 9782

ERDOĞAN, EĞİTİMLERİ YERİNDE GÖRÜP İNCELEDİ

Başkan Erdoğan’ın bizzat ziyaret ettiği DTO’nun Avrupa Birliği (AB) Ne Eğitimde Ne İstihdamda Olan Gençler İçin İşgücü Piyasası Destek Programı (NEET PRO) kapsamında T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’nın desteklediği Denizli’deki Ne Eğitimde Ne İstihdamdakiler İşgücüne Yönetim Bilişim Sistemleri (YBS) İle Dahil Oluyor Projesi’nin pratik ve uygulamalı ücretsiz mesleki gelişim eğitimleri de büyük ilgi görüyor.

KURSİYERLER, BAŞKAN ERDOĞAN’A MEMNUNİYETLERİNİ DİLE GETİRDİLER

Odadaki ücretsiz kurslara ve DTO’nun Geleceğin İnsana Yakışır İşlerinin Denizli’de Nitelikli Kadın ve Erkek İş Gücü İçin Teşvik Edilmesi Projesi’nin açılış toplantısınakatılan iş sahibi olmak isteyen üniversite mezunu gençler, Başkan Erdoğan’a kendilerine gösterdiği ilgi ile sağladığı destekten dolayı teşekkür etti.

1 D S C 9792

"DTO, BİR EĞİTİM KURUMU GİBİ ÇALIŞIYOR"

Dto’da Sektör Toplantıları Devam Ediyor Dto’da Sektör Toplantıları Devam Ediyor

Başkan Erdoğan, iş dünyasının beklentileri doğrultusunda gençlerin kişisel ve mesleki gelişimleri için gerekli eğitimler ile destekleyici faaliyetlerine kesintisiz devam edeceklerini söyledi. Göreve geldikleri günden bugüne gençlerle kadınların iş sahibi olmasını ve istihdama katılmasını, çalışanların nitelikli elemanlar olmasını önemsediklerini de ifade etti. Erdoğan, “Denizli Ticaret Odası olarak, eğitime büyük önem veriyoruz. İş dünyamızın gereksinimduyduğu eğitimlerin yanı sıra gençlerimizin kendilerini geliştirmelerine yönelik de ücretsiz eğitimler düzenliyoruz. İnsanımızın, gençlerimizin istihdama katılmaları ve aranan nitelikli çalışanlar olmaları, kalkınmamıza katkı koymaları için her türlü imkânı sağlıyor, ellerinden tutuyoruz. Var gücümüzle sadece üyelerimiz için değil onlar için de çalışarak Denizli'mizin yarınlarını inşa ediyoruz. Odamız, adeta bir eğitim kurumu gibi çalışıyor. Desteklerimiz ile eğitimlerimizi önemli ölçüde artırdık, bu yöndeki faaliyetlerimiziartırarak ekonomimize katkı sağlamaya devam edeceğiz” dedi.