Denizli Çözüm Koleji Atatürk’ü Kısa Filmle Andı

Denizli Çözüm Koleji, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün aramızdan ayrılışının 82. yıldönümünde O’nu kısa bir filmle andı. Öğretmenlerin kendilerinin çekip hazırladığı duygu yüklü kısa film Denizli Çözüm Koleji sosyal medya hesaplarından yayımlandı.

EĞİTİM 10.11.2020, 10:52
Denizli Çözüm Koleji Atatürk’ü Kısa Filmle Andı
banner930

Denizli Çözüm Koleji,  10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü dolayısıyla özel bir çalışmaya imza attı. Okul öğretmenlerinin koreografisini belirleyip, kendilerinin çektiği ve montajlayıp hazırladığı kısa film duygulandırdı. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün aramızdan ayrılışının 82. Yıldönümü dolayısıyla hazırlanan filmde Ata’nın görüntülerinin yanı sıra; Zeybek oynadığı anın tasviri, öğretmenlerin O’nun manevi huzurundaki nöbeti, Türk Milletinin Atasına özlemini aktaran duygu dolu sözcükleri barındırıyor. Kısa film Denizli Çözüm Koleji hesaplarından yayımlandı.

Denizli Çözüm Koleji Kurucu Ortağı İsmail Kıyak, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü aramızdan ayrılışının 82. yıldönümünde rahmet, özlem ve minnetle andıklarını söyledi. Ulu Önderin çizdiği yolda eğitim neferleri olarak yürümeye devam ettiklerini belirten Kıyak, Çözüm Koleji öğretmenlerine böylesi bir günde hazırladıkları anlamlı ve duygu dolu kısa film için teşekkür etti.

Kaynak: Denizliaktuel.com - Haber Merkezi
Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir