Merkezefendi’de Cumhur İttifakı’nın genç belediye başkan adayı Ekrem Başer, göreve gelmesi halinde Merkezefendi’de yapmak istedikleri konusunda iddialı açıklamalar yapıyor. Başer, seçim çalışmaları kapsamındaki konuşmalarında belediyelerin aslında birçok yetki ile donatılmış kurumlar olduğunu söyleyip, herkesin elini taşın altına koymasını bilmesi gerektiğinin altını çizdi.

Whatsapp Görsel 2024 03 18 Saat 18.45.10 91672Ab8

BELEDİYELER YETKİ ANLAMINDA ÇOK GÜÇLÜ

“Devlet tarafından belediyelere o kadar çok yetki verilmiş ki, belediye isterse okul açıp işletebilir, hastane açıp işletebilir, fabrika kurup çalıştırabilir” diyen Başer, Merkezefendi Belediyesi’nin yaşlısından gencine, esnafından sanayicisine, öğrencisinden işçisine herkesi içine alan projeleri hayata geçirebilecek güçte olduğuna dikkat çekti.

Whatsapp Görsel 2024 03 18 Saat 18.45.36 7B7E32Ef

MHP İl Başkanı Türkeş’in Ölüm Yıldönümünde Mesaj Yayınladı MHP İl Başkanı Türkeş’in Ölüm Yıldönümünde Mesaj Yayınladı

TÜM KURUMLAR AKTİF OLARAK ÇALIŞACAK

Sık sık Merkezefendi için büyük hayallerinin olduğunu dillendiren Ekrem Başer, “Belediyelerin asıl görevleri bulundukları alan içinde yaşayan vatandaşların, hem sosyo-ekonomik ve hem de kültürel anlamda yaşantılarını güçlü bir şekilde sürdürebilmelerini sağlamaktır” sözleriyle belediyecilik prensiplerine vurgu yaptı. Başer, “Merkezefendi Belediyesi bizim zamanımızda tüm kurumları ile aktif olarak çalışacak ve aynı telefon güncellemelerinde olduğu gibi güncellenerek versiyon atlayacak” dedi.