Türkiye Beyazay Derneği Denizli Şubesi’nin engelliler ve aileleri için organize ettiği etkinliğe katılan AK Parti Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Ekrem Başer, engelli, dezavantajlı vatandaşların toplumdan soyutlanmadan ve sosyal hayatta var olabilmelerini sağlamak amacıyla kendi dönemlerinde yapılacak tüm çalışmaların içinde yer alacaklarını belirtti.

Başer, engelli vatandaşların ve ailelerinin şartlarını kolaylaştırmak ve her zaman yanlarında olmak için Merkezefendi’yi engel tanımayan bir bölge yapacaklarını söyledi.

Whatsapp Image 2024 03 07 At 20.41.00

“FEDAKÂR ANNELERİMİZLE GURUR DUYUYORUM”

Yüksel Kepenek Mazbatasını Ailesiyle Birlikte Aldı Yüksel Kepenek Mazbatasını Ailesiyle Birlikte Aldı

“Çocukları için çok büyük mücadele veren ve her türlü zorluğa göğüs geren fedakâr annelerin her zaman yanlarında olacağız” diyen Başer, Merkezefendi Belediyesi bünyesinde engelli araçları için özel bir atölye kurulacağı müjdesini de verdi. Başer, “Tekerlekli ya da akülü sandalyesi bozulan engelli vatandaşların Merkezefendi Belediyesi olarak yardımlarına koşacak ve araçlarını ücretsiz olarak tamir edip bakımlarını yaptıktan sonra sahiplerine teslim edeceğiz” diye konuştu.