31 Mart Yerel Seçimleri öncesi adayların çalışmaları hız kazanırken, Cumhur İttifakı’nın AK Parti Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Ekrem Başer, vizyoner yapısıyla bir adım öne çıkıyor. Merkezefendi’ye ilişkin büyük projelerinin ilkini açıklayan Ekrem Başer, verdiği müjde ile yalnıza Merkezefendi’yi değil, tüm kent merkezini heyecanlandırdı.

Başkan Adayı Ekrem Başer, Metropol TV’de katıldığı ve Murat Acar’ın sunduğu Metropol Siyaset programında çok özel açıklamalara imza attı. Yeni dönemde Merkezefendi’de hayata geçirmeyi planladıkları proje ve çalışmalara ilişkin bilgi veren Başer, birbirinden önemli vaatlerde bulundu. Başer’in büyük projelere ilişkin açıklamaları dikkat çekerken, ilk olarak balık hali projesinin müjdesini verdi.

Ak Parti'den CHP'ye İadei Ziyaret Ak Parti'den CHP'ye İadei Ziyaret

“YALNIZCA MERKEZEFENDİ DEĞİL, TÜM DENİZLİ’YE YAKIŞIR BİR BALIK HALİ YAPACAĞIZ”

Kaleiçi bölgesinde bulunan mevcut balık halinin ve çevresinin estetik olarak bazı eksiklikleri bulunduğunu ifade eden AK Parti Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Ekrem Başer, hal esnafının da yapısal ve işlevsel açıdan çeşitli taleplerinin olduğunu söyledi. Balık halinin yalnızca balık satışı değil, balıkla ilgili her türlü ihtiyaca cevap veren bir tesis olması gerektiğini anlatan Başer, “Kent merkezinde kolay ulaşılabilir bir konumda, hemşehrilerimizin araçlarını tesisin otoparkına park edip, rahatlıkla alışverişlerini yapabilecekleri bir kompleks planlıyoruz. Tesis gelen hemşehrilerimiz aldıkları balığı hazırlatıp, pişirtip, yan ürünlerini de temin edebilecek. Ayrıca oradaki restoranda da taze balık tüketebilecekler. Hem işlevsel olarak hem de estetik olarak yalnızca Merkezefendi değil, tüm Denizli’ye yakışır bir balık halini ilçemize kazandıracağız” dedi.

Editör: Haydar Buğra Tokmak