Av. Fevzi Özlüer: Kirlilik Kamusal Ve Siyasal Stratejinin Bir Parçası Av. Fevzi Özlüer: Kirlilik Kamusal Ve Siyasal Stratejinin Bir Parçası

Emekliler yoksulluk sınırına dayanan yaşam koşullarını protesto etmek ve taleplerini dile getirmek için 25 Mayıs’ta bölge mitingleri gerçekleştirecek. Tüm Emeklilerin Sendikası tarafından İstanbul, İzmir, Bursa, Antalya, Mersin, Eskişehir, Burhaniye ve Fatsa’da yapılacak olan mitinglere katılımın yoğun olması bekleniyor.

DENİZLİLİ EMEKLİLER ANTALYA MİTİNGİNE KATILIYOR

Geçtiğimiz hafta sonu kongresini gerçekleştiren Tüm Emeklilerin Sendikası Denizli Şube Başkanı Mestan Yıldırım, emeklilerin hakları için alanlarda olduğunu ve bundan sonrada alanlarda olmaya devam edeceklerini söyleyerek, “25 Mayısta 8 bölgede sendika olarak mitingler yapacsğız. Denizli Şube olarak Antalya'da yapılacak mitinge katılarak, emeklilerin taleplerini kamuoyu ile paylaşacak ve  iktidara tekrar sesleneceğiz. Emeklileri ve STK'ları mitinge katılmaya çağrıda bulunuyoruz. Yine 26 Mayısta Ankara'da CHP'nin yapacağı emekli mitingine pankartımız ve kitlemizle katılacağız. 25-26 Mayıs tarihinde iki gün gündem emekliler olacak. Emeklileri mitinglere katılmaya ve haklarına sahip çıkmaya çağırıyoruz. 25 Mayıs mitingi öncesi 14 Mayıs-23 Mayıs tarihleri arasında ilimizdeki Pazar yerlerinde ve alanlarda bildiri dağıtacağız, imza kampanyası düzenleyerek emeklilerle bir arada olacağız.” Dedi.