Merkezefendi Belediyesi’nden yapılan açıklamada cezalı duruma düşülmemesi için vergi mükelleflerinin söz konusu ödemelerini Merkezefendi Belediyesi ana hizmet binası, Merkezefendi Kültür Merkezi, Tapu Kadastro Denizli 18. Bölge Müdürlüğü’nde bulunan veznelerden, Adalet Mahallesi Kazım Karabekir Caddesi No:23’te bulunan tahsilat veznesinden ve Merkezefendi Belediyesi web sitesi üzerinden kolaylıkla yapılabileceği ifade edildi.

Büyükşehir Çocuk Korosu’na En Değerli Ödül Büyükşehir Çocuk Korosu’na En Değerli Ödül

Ana hizmet binası, Merkezefendi Kültür Merkezi ve Tapu Kadastro Denizli 18. Bölge Müdürlüğü’nde ve Adalet Mahallesi Kazım Karabekir Caddesi No:23’te bulunan tahsilat vezneleri hafta içi 08.00 ile 17.00 saatleri arasında hizmet vereceği ifade edildi.

İNTERNET ADRESİNDEN ÖDEME İMKANI

Merkezefendi Belediyesi emlak vergisi, çevre temizlik vergisi, ilan ve reklam vergisinin ilk taksitinin ödenmesi hususunda son gün uyarısında bulundu. Merkezefendi Belediyesi’nden yapılan açıklamada, “Vatandaşlarımız, 31 Mayıs Cuma günü mesai bitimine kadar emlak, çevre temizlik ve ilan reklam vergilerinin ilk taksitlerini, TC kimlik numarası veya mükellef sicil numarası ile veznelerimize, nakit veya kredi kartıyla ödeyebileceklerdir. Vatandaşlarımız, ilk taksitlerini https://ebelediye.merkezefendi.bel.tr/webportal/index.php?wwsayfa=25 internet adresinden kredi kartı veya banka kartı ile belediyeye uğramadan da ödeyebilecek. 31 Mayıs Cumagününe kadar vatandaşlarımız, belirlenen veznelere uğrayarak 08.00-17.00 saatleri arasında ödeme yapabilecek” ifadeleri kullanıldı.

Editör: Orhun Çoban