Cumhur İttifakı Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Ekrem Başer'in seçim çalışmaları hız kesmeden devam ediyor. Oldukça yoğun ve tempolu ilerleyen süreçte Başer’e en büyük desteği ise eşi Seda Başer veriyor. Seda Başer, onu yoğun seçim temposunda yalnız bırakmıyor.

İ K İ L İ5

Çavuşoğlu;  Zeybekci’ye  Ağır Sözlerle Yüklendi Çavuşoğlu;  Zeybekci’ye  Ağır Sözlerle Yüklendi

Kah bir semt pazarında, kah bir ev ziyaretinde… Kimi zaman sokak sokak dolaşıp birlikte esnaf ziyaret ediyorlar, kimi zaman önemli toplantılara katılıyorlar. Seda-Ekrem Başer çiftinin mütevazı, sevecen, sıcak ve uyum içindeki tavırları, seçmenleri kalbinden vuruyor.

İ K İ L İ4

Ekrem Başer’e, çıktıkları hayat yolculuğu gebi siyasi hayatında da en büyük desteği vermeye çalışan Seda Başer’in bu çabası görülmüye değer. Seçmene hemen ilk bakışta pozitif enerjilerini geçirmeyi başaran Başer Çifti, her yaştan insanın sevgisini kazanıyor.

İki̇li̇ 3

Cumhur İttifakı Adayı Başer ise seçim çalışmalarında her daim yanında olmaya özen gösteren ve yorgunluğunu paylaşan Seda Başer için “En büyük destekçim ve moral kaynağım. Bir eş olarak gerçekten zor bir süreci başarıyla yürütüyor. Ona minnettarım” diye konuştu.

İki̇li̇ 2

Editör: Haydar Buğra Tokmak