İlçe genelindeki faaliyetlerine tüm hızıyla devam eden Merkezefendi Belediyesi, özel bireylerin yanında olmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde ön kayıtların tamamlandığı Merkezefendi Belediyesi Engelsiz Yaşam Akademisi’nde 2023-2024 Eğitim ve Öğretim dönemi 16 Ekim Pazartesi günü başlıyor.

ENGELSİZ YAŞAM AKADEMİSİ’NDE YENİ DÖNEM BAŞLIYOR (5)

ÖZEL BİREYLER 21 ATÖLYEDE EĞİTİM GÖRECEK

Gümüşçay Mahallesi’nde hizmet veren Merkezefendi Belediyesi Engelsiz Yaşam Akademisi’nde özel bireylere, kuaförlük, berberlik, bilgisayar, seramik, ahşap yakma ve boyama, tekstil, kokulu taş, keçe ürünleri, resim, halı-kilim, takı tasarım, teraryum ve süs bitkileri, geri dönüşüm, kreş, kâğıt bardak, müzik, otizm spor ve spor kursları verilecek. Akademiye yeni eğitim ve öğretim döneminde, duyu bütünleme, halk oyunları ve hamur işleri atölyeleri de eklendi.

ENGELSİZ YAŞAM AKADEMİSİ’NDE YENİ DÖNEM BAŞLIYOR (1)

“HAYATLARINI KOLAYLAŞTIRMAK İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

Özel bireylerin ve ailelerinin her zaman yanlarında olduklarını belirten Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Özel bireylerimizi yaşama dahil etmek ve onların hayatlarını kolaylaştırmak için elimizden gelen gayreti ve özveriyi gösteriyoruz. Mesleki atölyelerle ve çeşitli etkinliklerle dolu dolu bir yıla daha başlayacak olan her bir özel öğrencimize şimdiden başarılar diliyorum” dedi.

Yaşam Akademisi Yıl Sonu Gösterisine Hazır Yaşam Akademisi Yıl Sonu Gösterisine Hazır

ENGELSİZ YAŞAM AKADEMİSİ’NDE YENİ DÖNEM BAŞLIYOR (4)