CHP Pamukkale Belediye Başkan Adayı Ali Rıza Ertemur, Pamukkale’nin çehresini, enerjisini değiştirecek projelerini ve vizyonunu anlatmaya devam ediyor. Ertemur, son olarak kültür ve sanat alanında gerçekleştirecekleri projeleri ve aktiviteleri açıkladı.

Ertemur’un Eşinden Duygusal Paylaşım, “Sen bizimdin şimdi Pamukkale'nin oldun” Ertemur’un Eşinden Duygusal Paylaşım, “Sen bizimdin şimdi Pamukkale'nin oldun”

Ertemurrr

ERTEMUR: “PAMUKKALE’MİZ KÜLTÜR VE SANATIN ŞEHRİ OLACAK”

Ertemur konuyla ilgili yaptığı açıklamada; “Her zaman söylüyoruz, Pamukkale’mizde 10 yıllık hizmetten uzak bir süreç yaşandı. 10 yıldır Pamukkale’yi yönetenler en basit belediyecilik hizmetlerini bile yerine getiremediler. Biz Pamukkale’mize hak ettiğini vermeye geliyoruz. Pamukkale’yi ayağa kaldıracağız. Karanlıktan çıkaracağız. Dünyanın incisi Pamukkale’miz öncelikle festivaller şehri olacak. Gençlerimize, çocuklarımıza, kadınlarımıza yönelik festivallerimizi gerçekleştireceğiz. Bunun yanı sıra Pamukkale’mizi tanıtmak adına kültür ve sanat festivalimiz de Pamukkale’mizde düzenlenecek. Pamukkale’mizde ilkbahar ve yaz aylarında her hafta 2 mahallemizde olmak üzere açık hava sineması etkinliklerimizi gerçekleştireceğiz. Kültür ve sanat etkinliklerimiz ve projelerimiz bununla da sınırlı kalmayacak. Pamukkale’mizin çeşitli noktalarına açacağımız sanat kursları ile sanatçı kenti olacağız. Öncelikle kadınlarımız ve gençlerimiz için olmak üzere düzenleyeceğimiz kültür gezileri ile hemşehrilerimizin gezip, görüp, öğrenip, eğlenmesini sağlayacağız.