CHP Genel Başkanı Özgür Özel, Denizli’de binlerce kişinin katılımı ile miting gerçekleştirdi. CHP’nin 19 ilçe adayı ve Büyükşehir adayının halka tanıtıldığı mitingi değerlendiren Pamukkale Belediye Başkan Adayı Ali Rıza Ertemur, Denizli’nin unutulmaz bir gün yaşadığını ifade etti.

Ertemur (1)

“VATANDAŞLARIMIZIN İNANCINI BOŞA ÇIKARMAYACAĞIZ”

Ertemur açıklamasında; “50 gündü sahadayız. Vatandaşımızla buluşuyoruz. Kendimizi, projelerimizi anlatıyoruz. Pamukkale’yi, Denizli’yi değiştirme amacımızı noktasından, virgülüne anlatıyoruz. Bugün geldiğimiz noktada seçimin son düzlüğüne girdik. Vatandaşımızın teveccühünü sahada olduğu gibi gerçekleştirdiğimiz mitingde de gördük. Gönüllerin birleştiğini, değişime inanıldığını gördük. Bu tarih edilemeyecek kadar değerli bir duygu. Vatandaşımız bize inandı. Vatandaşlarımızın inancını boşa çıkarmayacağız” dedi.

Yüksel Kepenek Mazbatasını Ailesiyle Birlikte Aldı Yüksel Kepenek Mazbatasını Ailesiyle Birlikte Aldı

Ertemur (2)

“29 EKİM BULVARI’NDA GÖNÜLLER BİRLEŞTİ”

CHP Genel Başkanı Özgür Özel’in Denizli’ye özel miting gerçekleştirmesinin önemli olduğunun altını çizen Ertemur; “CHP, 2019 yerel seçimlerinde büyük bir sıçrama yaparak Türkiye’nin önemli büyükşehirlerine bayrağını dikmişti. Denizli’de ise bu başarıya kısmen ulaşabildik. Denizli, CHP’nin kalbinde bir yara olarak kaldı. Geçen süreçte Denizli’de neyi eksik yaptığımızı düşünerek hazırlıklarımızı yaptık. Değişimin temellerini 5 yıldır atıyoruz. Bunun göstergesi ve Denizli’yi ne kadar önemsediğini göstermek adına Genel Başkanımız Özgür Özel şehrimizde özel bir miting gerçekleştirdi. Vatandaşlarımızın coşkusu ise bize çalışmalarımızın boşa gitmediğini gösterdi. 29 Ekim Bulvarı’nda hafızalardan uzun süre silinmeyecek bir miting gerçekleştirdik. Pamukkale’mizde, Denizli’mizde değişime inanan binlerce insan bir araya geldi. 29 Ekim Bulvarı’nda gönüller birleşti. 31 Mart’ta ise değişim gerçekleştireceğiz. Teşekkürler Pamukkale, teşekkürler Denizli.” diye konuştu.

Ertemur (4)