Yüksel Kepenek Mazbatasını Ailesiyle Birlikte Aldı Yüksel Kepenek Mazbatasını Ailesiyle Birlikte Aldı

CHP Pamukkale Belediye Başkan Adayı Ali Rıza Ertemur, seçime 1 hafta kala değerlendirmelerde bulundu. 50 günlük süreci analiz eden Ertemur, Pamukkale için değişim zamanının geldiğine vurgu yaptı. 31 Mart 2024 Pazar günü gerçekleştirilecek seçimde önce Pamukkale, önce Pamukkalelinin kazanacağının altını çizen Aday Ertemur, “Dedelerimden evlatlarıma kadar doğup büyüdüğümüz memleketimize hizmet için geri sayım başladı. Pamukkale’me yani evime, yurduma, doğduğum, doyduğum yere, yıllarca tohum saçarak bereketine kavuştuğum topraklara hizmet edebilmek amacı ile çıktığım bu yolda gönülleri birleştirdiğimizi görüyorum. Pamukkale’mizde değişim çok yakın.” dedi.

Ertemur Süreci Değerlendiri (2)

“PAMUKKALE’MİZİ HİZMETLE BULUŞTURMAK İÇİN ELİMİZİ DEĞİL, GÖVDEMİZİ TAŞIN ALTINA KOYDUK”

50 gündür sahada vatandaşlarla buluştuklarını belirten Ertemur, “Pamukkale’mizde insanların hizmetten yoksun kalmaları, bizi bu yola çıkmamız gerektiğine inandırdı. Vatandaşların zor ekonomik şartlar geçirdiği günlerde en ufak sosyal destek verilmemiş. Memleketimin insanları bunu hak etmiyor. Biz bu duruma itiraz ettik, ses yükselttik. Pamukkale’mizi hizmetle buluşturmak için elimizi değil, gövdemizi taşın altına koyduk. 10 yıldır Pamukkale’ye hizmet getirmeyen zihniyetin ‘Gerçek Belediyecilik’ yalanına karşı ‘Derman Belediyeciliği’ vatandaşımıza anlattık. Vatandaşımızla gönüllerimizi birleştirdik. Pamukkale’mizde değişim yakın” şeklinde konuştu.

Ertemur Süreci Değerlendiri (1)

“DOĞDUĞUM, BÜYÜDÜĞÜM TOPRAKLARA HİZMET İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI”

Seçimde son sürece girildiğini belirten Ertemur, “Artık seçimde geri sayım başladı. Vatandaşımız bizi anladı, bize güvendi. Şimdi gereğini sandıkta yapma zamanı, değişimin son halkası oy pusulalarında. Derman belediyecilikle buluşmak sadece bir mühür kadar uzağımızda. İnsan odaklı belediyecilik Pamukkale’nin her sokağına hakim olacak. Dedelerimden evlatlarıma kadar doğup büyüdüğümüz memleketimize hizmet için geri sayım başladı. Pamukkale’me yani evime, yurduma, doğduğum, doyduğum yere, yıllarca tohum saçarak bereketine kavuştuğum topraklara hizmet edebilmek amacı ile çıktığım bu yolda gönülleri birleştirdiğimizi görüyorum. Pamukkale’mizde değişim çok yakın.” diye konuştu.

Ertemur Süreci Değerlendiri (4)