Yaklaşık 50 günlük yoğun bir seçim çalışması gerçekleştiren CHP Pamukkale Belediye Başkan Adayı Ali Rıza Ertemur’a gönül verenler, destekçileri uzun araç kuyruklarının oluştuğu konvoyla şehir turu attı.

“Pamukkale’de Gönülleri Birleştirdik” Dedi (2)

“PAMUKKALE İLE MERKEZEFENDİ AYRIMI BİTECEK”

Ertemur açıklamasında; “10 yıldır hizmet görmeyen Pamukkale’miz için bir yola çıktık. Pamukkale’mizde vatandaşlarımız hizmetten yoksun bir 10 yıl geçirdi. 50 günlük süreçte vatandaşlarımız bize sıkıntılarını, beklentilerini anlattı. Artık hizmet görmek istediklerini dile getirdiler. Bizler de her daim yanlarında olduk ve çözüm önerilerimizi, projelerimizi ve mutlu bir Pamukkale vizyonumuzu anlattık. Annelerimize ‘Halk Süt, Kreş’ sözümüzü verdik. Vatandaşımıza ‘Halk Ekmek’ sözümüzü verdik. Birçok projemizin arasında bunları neden sayıyorum? Şehrin iki merkez ilçesindeki ayrım bitsin istiyoruz. Merkezefendi, Şeniz Başkanım ile derman belediyeciliğe kavuştu. Pamukkale’miz bu hizmetlerden mahrum kaldı. İki ilçe arasındaki ayrım bitecek. Pamukkale’miz hak ettiğini alacak.” dedi.

“Pamukkale’de Gönülleri Birleştirdik” Dedi (3)

“ARTIK SANDIĞA GİDEREK DEĞİŞİM İÇİN SON GÖREVİMİZİ YAPMA ZAMANI GELDİ”

Osman Zolan’dan Denizli’ye Mesaj Var Osman Zolan’dan Denizli’ye Mesaj Var

Pamukkale’de değişim meşalesinin yakıldığını belirten Ertemur; “50 gündür sahadayız. Pamukkale’mizde gönülleri birleştirdik. Pamukkale İttifakı’nın sağladık. Şimdiden ilan ediyorum, kazandık geliyoruz. Pamukkale’mizde değişime çok az kaldı. Bugün büyük bir konvoy gerçekleştirdik. Bize inanan, bizimle bir olan insanlarımız bizi yalnız bırakmadı. Büyük bir aile olduk. Konvoyumuz ile değişim şarkısını hep bir ağızdan söyledik. Artık sandığa giderek değişim için son görevimizi yapma zamanı geldi” dedi.