Denizli Büyükşehir Belediyesinin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nın kentte coşku içinde kutlanması için düzenlediği Gençlik Konserleri devam ediyor. Mehmet Akif Ersoy Mahallesi Meska Hacı Ahmet Paralı İlköğretim Okulu’nda düzenlenen konserde Denizli’nin sevilen müzik gruplarından Dar Sokak sahne aldı. Birbirinden güzel eserlerin seslendirildiği konsere yoğun ilgi gösteren vatandaşlar bayram sevincini doyasıya yaşadı. Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Bülent Nuri Çavuşoğlu’nun vatandaşlarla buluştuğu programda renkli görüntüler yaşandı. Vatandaşlarla birlikte Türk bayrakları sallayarak 100. Yıl Marşı Parla’yı söyleyen Başkan Çavuşoğlu, hemşehrilerinin bayram coşkusuna ortak oldu.

19 Mayıs Coşkusu Mehmet Akif Ersoy Mahallesi’nde (1)

Horoz Kart İle Bir Elin Verdiğini Diğer El Görmeyecek Horoz Kart İle Bir Elin Verdiğini Diğer El Görmeyecek

UMUDUN BÜYÜDÜĞÜ DENİZLİ

Bayramın, artık Denizli'nin her sokağında kutlanacağını belirten Başkan Çavuşoğlu, “Sadece bir kesimin değil Denizli’nin tamamının bayramı bayram olarak yaşadığı günlerde hep beraber olalım, istedik” dedi.

Tüm hemşehrilerinin19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutlayan Başkan Çavuşoğlu, konuşmasını şöyle sürdürdü: “Yarınlarımızda umudun büyüdüğü, çocuklarımızın artık yatağa aç girmediği, annelerimizin çocuklarını evlerinden uğurlarken ‘acaba ne yer, ne içer’ diye düşünmediği bir Denizli’yi kurmak için yola çıktık. Hep beraber,huzurlu olabileceğimiz, sosyal denge içerisindeki bir şehri beraber inşa edeceğiz.”

Editör: Orhun Çoban