Merkezefendi Belediyesi'nin düzenlediği ve geleneksel hale gelen "Girişimci Kadınlar ve El Emeği Festivali" üç gün boyunca ziyaretçilerini ağırladı.

"Onun Karşısında Çalmak Çok Farklı Bir Duygu" "Onun Karşısında Çalmak Çok Farklı Bir Duygu"

Festivalin kapanışında konuşan Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, festivalde birbirinden güzel kültür ve sanat etkinliklerini gerçekleştirdiklerini belirterek; "9-10-11 Şubat tarihlerinde gerçekleştirmiş olduğumuz Girişimci Kadınlar ve El Emeği Festivalimize renk katan konser ve tiyatro gösterilerini gerçekleştirdik. Bu festivalde de Merkezefendi Kültür Merkezi'nde vatandaşlarımız ile bir araya geldik. 250'yi aşkın standın yer aldığı festivalimizde girişimci kadınlarımız el emeği ve alın teri ürünlerini sergilemenin ve satmanın mutluluğunu yaşadı. Festivalimize katılım sağlayan girişimci kadınlarımızın eline ve emeğine sağlık. Bunun yanı sıra Merkezefendi  Belediye Orkestrası ve Gençlik Korosu’nun konserinde 90’lı yılların coşkusunu tekrar yaşadık. Kadınlarımızın daha da güçlenmesi adına bu festivallerimize tüm hızımızla devam edeceğiz.Festivalimize yoğun ilgi göstererek bizleri yalnız bırakmayan hemşehrilerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Merkezefendi̇ Beledi̇yesi̇’ni̇n Düzenledi̇ği̇ Gi̇ri̇şi̇mci̇ Kadinlar Ve El Emeği̇ Festi̇vali̇ Bi̇nlerce K

250 STAND AÇILDI

Merkezefendi Belediyesi'nce geleneksel hale gelen "Girişimci Kadınlar ve El Emeği Festivali" üç gün boyunca ziyaretçilerini ağırladı. El emeği ürünlerin yer aldığı 250'yi aşkın standta kadın girişimciler birbirinden güzel ürünlerini sergiledi. Festivalde birbirinden güzel kültür ve sanat etkinlikleri gerçekleştirildi. İlk günden bu yana büyük ilgi gören festivalde Tolgay ve Merkezefendi Belediye Orkestrası 90’lar Pop Konseri ile festivale katılan vatandaşları eğlendirdi.  Üç gün süren festivale, Merkezefendililer ve Denizlililer büyük ilgi gösterdi.

Merkezefendi̇ Beledi̇yesi̇’ni̇n Düzenledi̇ği̇ Gi̇ri̇şi̇mci̇ Kadinlar Ve El Emeği̇ Festi̇vali̇ Bi̇nlerce Ki̇ (2)