CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Denizli Milletvekili Gülizar Biçer Karaca; 14 Mayıs seçimi öncesi Denizli'de son mitingi Çivril’in Gürpınar kasabasında coşkuyla gerçekleştirdi ve çalışmalara son verdi. Honaz ilçesinde Akbaş’ta, seçimde oy kullanma ve dikkat edilmesi gerekenleri detaylarıyla vatandaşlara anlatan Gülizar Biçer Karaca; “Kadınlar için, yaşlılar için, çocuklar için, gençler için, toplumun adalet ve güvence bekleyen tüm kesimleri için birlikte kazanacağız. Oylar Kemal Kılıçdaroğlu’na oylar Altıoka” dedi.

miting3

“MİLLETİN TERCİHİ MİLLET İTTİFAKI, TOPLUMUN GÜVENCESİ CHP OLACAK”

Millet İttifakı iktidarında özellikle kadınlar ve gençler için somut adımlar atacaklarını güvence getireceklerini şu sözlerle açıkladı: “İsteğe bağlı sigorta ile emeklilik hakkı bulunan ev kadınları için prim ödeme gün sayısı ve oranı ile sigortalılıktan önce yaptıkları doğumlarla ilgili borçlanma hususlarında iyileştirmeler sağlayacağız. Kadınların doğum öncesinden başlayıp yaşamlarının sonuna kadar sağlık izlemlerinin düzenli bir şekilde yapılmasını sağlayacak düzenlemeler yapacağız. Doğum yardımını, dul ve yetimlere ödenen gelir ve aylıkları güncelleyeceğiz. Kadınların ve kız çocuklarının yasalarla güvence altına alınmış haklarını, aile içinde de koruyacak, ailede sorumlulukların her iki cins tarafından paylaşımını destekleyecek çalışmaları yürüteceğiz.”

Gülizar Biçer Karaca Denizli Halkına Teşekkür Etti! Gülizar Biçer Karaca Denizli Halkına Teşekkür Etti!

KKGBK-1

“TEK ADAM REJİMİNE SON VERMEYE SÖZ VERİYORUZ”

Kendisi için yazılan şiir hakkında da konuşan ve çok duygulandığını ifade eden Karaca, “Bu şiir, bu sevgi ve içtenlik beni heyecanlandırdı, onurlandırdı, gururlandırdı. Bir Cumhuriyet Kadını olarak Mustafa Kemal Atatürk’ün yolundan ödün vermeden çalışmaya 28. dönemde de TBMM çatısı altında devam etmek ve Denizli’nin sesi olmak için elimden geleni yapacağım. Bir teşekkür de seçim sürecinde sahada emek veren kadınlara, gençlere, gecesini gündüzüne katarak iktidar yolumuzda katkı veren Denizli örgütümüze… En büyük alkış değiştireceğimize inanan ve özveriyle çalışanlara… 13. Cumhurbaşkanı olarak Kemal Kılıçdaroğlu’nu Atatürk’ün Çankaya köşküne göndermeye, tek adam rejimine son vermeye “SözVeriyoruz” dedi.

sanasozcocuk