14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekilliği Seçimlerine sadece 19 gün kaldı. Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Denizli Milletvekili olan Gülizar Biçer Karaca’da seçim çalışmaları kapsamında Fransa’nın başkenti Paris’te gurbetçilerle buluşmasının ardından yurda dönerek Denizli’de seçim çalışmalarına hız kesmeden devam etti. Denizli Çameli İlçesinde vatandaşlarla bir araya gelen ve projeleri hakkında bilgilendirmeler yapan Karaca, esnafların sorunlarını dinledi ve 14 Mayıs’ta sandıktan zaferle çıkarak mevcut düzeni değiştireceklerini söyledi. 

Ekran Görüntüsü (2402)

“SANA SÖZ FİYATLAR YARIYA İNECEK”

“Vatandaş su an et yiyebiliyor mu?” diye soran Karaca’ya vatandaş, “Kıyma yerine tavuk ciğeri yiyoruz!” yanıtını verirken Karaca, “Söz veriyorum. İktidarımızda,  Et ve Süt Kurumu ile et, peynir ve süt fiyatları yarıya inecek!” ifadelerini kullandı.  Kahvehaneyi de ziyaret eden Karaca, vatandaşların sıkıntı ve taleplerini dinledi.

Kayyum Protesto Edildi Kayyum Protesto Edildi

Ekran Görüntüsü (2400)

“14 MAYIS’TA OKEYİ DIŞARI ATACAĞIZ”

Güney İlçesi ziyaretinde kahvehanede okey oynayan bir vatandaşın, “Biz şimdi okey dönüyoruz. 14 Mayıs'ta okeyi dışarı atacağız” sözünü hatırlatan Karaca, değişim talebinin ve isteğinin tüm yurdu sardığını söyledi.

Ekran Görüntüsü (2401)

“KADINLARLA ÜLKEYİ DEĞİŞTİRECEĞİZ”

Emek veren, üreten, ekonomiye can veren kadın esnaf ve çiftçilerle buluşan Karaca, “Türk kadını her şeyin en iyisine layık… Bu ülkeyi kadınlarla birlikte değiştireceğiz. Bu düzeni birlikte değiştireceğiz. Esnafın da emeklinin de çocukların da yüzünü güldüreceğiz” diye konuştu.