CHP Genel Başkan Yardımcısı Denizli Milletvekili Gülizar Biçer Karaca, "13. Cumhurbaşkanlığı görevinde Kemal Kılıçdaroğlu’nun Güçlendirilmiş Parlamenter Sistemde Cumhurbaşkanı Yardımcıları olacak İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ın da katıldığı Denizli Millet Buluşması Mitinginde, Denizlililer 13. Cumhurbaşkanı olarak Çankaya Köşkü’ne Kemal Kılıçdaroğlu’nu göndermeye söz verdi" ifadelerini kullandı.

demokratdedemfotoalperenkaya

KILIÇDAROĞLU’NDAN DENİZLİ’YE TEŞEKKÜR

Millet İttifakı’nın Cumhurbaşkanı Adayı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Özay Gönlüm Meydanı’ndaki mitingde; Denizlililere seslendi. Sevgi seliyle ve yoğun ilgiyle karşılanan Kemal Kılıçdaroğlu; kadınlara, gençlere, çiftçilere, esnaflara, staj mağdurlarına, işsizlik ve yoksulluk çeken annelere, özgürlük, hak hukuk adalet talebini pankartlarıyla ifade eden katılımcılara söz verdi. Miting sonrası “Denizli’nin coşkusu gözlerimizi kamaştırdı. Ekrem Başkanım ve Mansur Başkanım ile halkımızla kucaklaştık. Baharın gelmesine sayılı gün kaldı. Kazanacağız. #Haydi” paylaşımını yaptı.

denizlitoplufoto

“DENİZLİ BAY KEMAL DİYOR”

Zeybekci’nin İçki Açıklamasına Bir Tepkide Horzum’dan Geldi: “Kazın Ayağı Öyle Değil Nihat Bey” Zeybekci’nin İçki Açıklamasına Bir Tepkide Horzum’dan Geldi: “Kazın Ayağı Öyle Değil Nihat Bey”

80 bin kapasiteli olduğu belirtilen Özay Gönlüm Meydanı’nı dolduran, evlerinin çatılarından, alana sığmayıp barikatların arkasından mitingi takip eden tüm hemşehrilerine teşekkür eden CHP Genel başkan Yardımcısı ve Denizli 1. Sıra Milletvekili Adayı Gülizar Biçer Karaca; Kemal Kılıçdaroğlu’na müthiş bir sevgi ve güven olduğunu “Denizli kararını verdi, Denizli Bay Kemal dedi” sözleriyle ifade etti. “Kaybettiğin her an, her yıl, her kuruş, her gülüş sana geri dönecek” sloganıyla gerçekleşen mitingin ardından CHP kurumsal sosyal medya hesaplarından Teşekkürler Denizli paylaşımları yapıldı. Miting alanından çarpıcı görsel ve pankartların büyük ilgi gördüğü Denizli Mitingine katılanlara teşekkür yayınlayan Kemal Kılıçdaroğlu’nun yanısıra, Büyükşehir Belediye Başkanları Mansur Yavaş ve Ekrem İmamoğlu da Denizli’ye teşekkürlerini iletti.

kkgbk

BİRİNCİ TURDA BİTİRELİM

CHP Genel Başkan Yardımcısı Gülizar Biçer Karaca, Milletvekili adaylarının tanıtımı ile sona eren miting hazırlıklarında emek veren yol arkadaşlarına teşekkür eden bir mesajı paylaşarak “Haydi Kazanalım. Haydi Denizli. Birinci Turda Bitirelim” diye seslendi.