15 Yaşındaki Kız Çocuğunun Yaşadıkları Ortaya Çıktı

Denizli'de 1 ay önce kaybolduktan sonra bulunan 15 yaşındaki B.D.’nin 1 ayda yaşadıkları ortaya çıktı. H.K. tarafından zorla alıkonan genç kızın Tavas İlçesinde tutulduğu ve sürekli ev değiştirilerek darp edildiği öne sürüldü.

GÜNDEM 26.12.2020, 17:42
15 Yaşındaki Kız Çocuğunun Yaşadıkları Ortaya Çıktı
banner930

Denizli'de yaklaşık 1 ay önce arkadaşının evinden çıktıktan kayıplara karışan 15 yaşındaki B.D., Tavas İlçesinde bulundu. Anne N.D.’nin ATV'de yayımlanan Esra Erol'da programına katılmasının ardından olay ülke gündeminde yer buldu. 15 yaşındaki genç kızın 1 aydır H.K. tarafından zorla alıkonulduğu iddia edildi. Zanlı H.K. canlı yayın sırasında gözaltına alındı. Canlı yayına katılan genç kızın ablası yaptığı konuşmada, kız kardeşinin kafasında yara izinin olduğunu ve H.K. tarafından darp edildiğini öğrendiğini öne sürdü. Ayrıca, H.K. tarafından 3 sene boyunca kendisini saklayacağını ve 18 yaşında H.K.’nın eşi olacağını söylediğini iddia etti.

Genç kızın erkek arkadaşı Ş.A. ise programa katılarak, “H.K. ile bir bilgin var mı diye sordum. Bana bilmiyorum dedi. Yolda gelirken de bana hiçbir bilgi vermedi. Ben de gerçekleri canlı yayında öğrendim. Sinirlerime hakim olamadım. H.K.ya saldırdığım içinde özür dilerim” diye konuştu.

Kaynak: Denizliaktuel.com - Haber Merkezi
Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir