Aile Şirketlerinin Öyküsünü Hiç Böyle Dinlemediniz

Ekonomisinin büyük bir çoğunluğunu aile şirketlerinin oluşturduğu Denizli’de aile şirketleri ile ilgili farklı bir etkinliğe imza atılacak.

GÜNDEM 25.09.2019, 17:06
Aile Şirketlerinin Öyküsünü Hiç Böyle Dinlemediniz
banner858

DSO, TAİDER, DESİAD ve DEGİAD işbirliğinde, 2. Nesil İnci Holding Ortağı, FBN Yönetim Kurulu Üyesi, TAİDER Kurucu Başkanı Şerife İnci Eren’in de katılacağı Türkiye Aile İşletmeleri Derneği’nin (TAİDER) üyelerinden oluşan bir tiyatro grubu sahne alacak. Her biri aile şirketinde yönetici konumunda bulunan üyelerin sahneleyeceği oyun, Denizlili seyircilerin katılımıyla şekillenecek.

Aile şirketlerinde nesiller arası ilişkileri ve iletişimi merkeze alan öyküsüyle Forum Tiyatro (Doğaçlama Tiyatro) şeklinde sahnelenecek olan Devr-i Oyun/cak isimli oyun 30 Eylül 2019 Pazartesi günü 18:00’de Merkezefendi Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek. İzmir ve Ankara’dan sonra ilk defa Denizli’de gerçekleştirilecek etkinlikle ilgili açıklama yapan TAİDER Yönetim Kurulu Başkanı Candan Çilingiroğlu, “Aile şirketlerinde yetki devri sürecini ve nesiller arası iletişimi ele aldığımız Devr-i Oyun/cak oyunumuzda aslında aile şirketi sahipleri ve aile üyelerine bir anlamda ayna tutmuş oluyoruz. İzleyicilerimiz bir yandan sanatla beslenirken diğer yandan da aile içi iletişimde yaşadıkları çeşitli iletişim sorunlarını doğrudan görme ve empati yapma şansı yakalıyor. TAİDER’in Forum Tiyatro oyunu bu konuda dünyada bir ilk.” dedi.

Kaynak: Denizliaktuel.com - Haber Merkezi
Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir