Aksaray MHP'den 13 vatandaşın şehit edilmesine sert tepki

MHP Aksaray İl Başkanı Av. Mustafa Çölkesen daha önce kaçırılan ve Irak'ın Kuzeyinde bulunan Gara Bölgesi'nde bir mağarada alıkonulan 13 vatandaşın şehit edilmesine tepki gösterdi.

GÜNDEM 15.02.2021, 22:14
Aksaray MHP'den 13 vatandaşın şehit edilmesine sert tepki
banner930

AKSARAY (İGFA) - MHP Aksaray İl Başkanı Av. Mustafa Çölkesen, ülkenin bölünmez bütünlüğüne uzanan ellerin koparılacağını ve hiçbir hain emelin sonuç alamayacağını söyledi. Çölkesen açıklamasında, daha önce kaçırılan ve bir mağarada alıkonularak haince şehit edilen vatandaşlarımızın hesabını güvenlik güçlerinin elbette soracağını ifade etti.  "Türkiye Cumhuriyeti Devleti terör örgütünün sonunu getirecek kudrete sahiptir" diyen Çölkesen, açıklamasında şu görüşlere yer verdi:

 "Teröristler tamamen yok edilene kadar operasyonlar devam edecektir. Bizler devletimizin ve güvenlik güçlerimizin her zaman yanındayız. Bölücülerin siyasi uzantılarını partilerinde ağırlayanları, teröriste özgürlük isteyenleri, teröristle kahvaltı hayali kuranları, teröre destek verenleri, satılmış kalemleri, aydın müsveddelerini, kripto siyasetçileri ve tüm terör sevici alçakları kınıyoruz. PKK'lı alçakların siyasi uzantısı ile iş birliği içinde olanlara Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli'nin ifadesiyle sesleniyoruz. 'Herkes tarafını ve tercihini yapmalıdır; Ya hıyanet ya hidayet, ya melanet ya da millet'.

Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir