banner609

Başkan Doğan, “Ekonominize Katkı Sağlayacağız”

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, Karahasanlı Mahallesi’nde vatandaşlar ile iftar yemeğinde bir araya geldi. Başkan Doğan, “Sizin sıkıntınıza çözüm bulacağımıza söz veriyorum. Sizin ekonominize katkı sağlayacak projeler yapacağız. Artık çiçeğe, böceğe para vermeyeceğiz. Beni bir kez daha yalnız bırakmadığınız için teşekkür ediyorum” dedi.

GÜNDEM 25.05.2019, 14:18
Başkan Doğan, “Ekonominize Katkı Sağlayacağız”
banner930

31 Mart öncesi söylenen sıkıntılara çözüm bulacağına söz veren Başkan Doğan, “Projelerimiz hazır. Biraz önce kadınlarımızdan bir talep geldi. Zaten projelerimizin arasında olan bir talep. Bir spor alanı ve yanına da özellikle ekmek evi istiyorsunuz.  Ama bir şartım var, birlikte yiyeceğiz. Bu bölgemiz merkeze biraz uzak kalıyor. Sizler çocuklarınızı bırakıp çalışamıyorsunuz. Benim en büyük isteğim sizin ekonominize katkıda bulunmak. Bu anlamda burada yaşayan kadınlarımızın ve gençlerimizin istihdam edilmesi konusunda, bir kadın başkan olarak elimden geleni yapacağım” diye konuştu.

“GEREKİRSE ANKARA’YA GİDEREK ÇÖZECEĞİZ”

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Hacıeyüplü Mahalle muhtarımız da burada. Hacıeyüplü Mahellemizin sorunlarını da biliyoruz. Pazaryeri var ama kullanamıyorsunuz. Bu dönemde hem Hacıeyüplü Mahallemize hem de bu bölgeye bir sağlık ocağı kazandırmak istiyoruz. Bu işi gerekirse Ankara’ya giderek çözeceğiz. Çünkü ben şunu biliyorum, zaten burada ulaşımla ilgili bir sıkıntınız var. Ulaşım Büyükşehir Belediyesi’nde. Ben, ilçe sınırları içerisindeki her mahalledeki ulaşım sıkıntısını Büyükşehir Belediyesi’ne iletiyorum. 500 Evler ve Selçulbey Pazar Yerimizin üstünü kapatıp, altına etüt merkezi yapacağız. Yapılmayan yollarınız var. Alt yapı geçen her yerin üst yapısını yapmak benim görevim” dedi.

“ARTIK ÇİÇEĞE, BÖCEĞE PARA VERMEYECEĞİZ”

5 yıllık dönemde bütçeyi doğru kullanarak güzel yatırımlar yapacaklarını belirten Başkan Doğan, “31 Mart öncesi verdiğimiz sözlerin arkasındayız. Bayram sonrasında projelerimizi gerçekleştirmeye başlayacağız. Her daim desteğiniz için sizlere çok teşekkür ediyorum. Sizin desteğinizle, birlik ve beraberlikle bu 5 yılı, bütçemizi doğru kullanarak çok güzel yatırımlar yapacağız. Her zaman dediğim gibi, artık çiçeğe, böceğe, billboarda para vermeyeceğiz. Sizin ekonominize katkı sağlayan projeler yapacağıma söz veriyorum. Beni bir kez daha yalnız bırakmadığınız için teşekkür ediyorum” diyerek konuştu.

Merkezefendi Belediyesi tarafından Karahasanlı Mahallesi’ndeki İftar yemeğine Denizli Belediyesi eski Başkanı Ali Marım, Merkezefendi Belediyesi Başkan Yardımcıları Necdet Yılmaz, Fatma Atıcı Bakcan ve Fatih Coşkun, mahalle muhtarları ve çok sayıda vatandaşlar katıldı.

banner935
Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir