banner610

banner609

CHP’de Hem Bayramlaşma Hem Vefa

CHP Denizli İl Örgütü kurban bayramı öncesi partililer ve yöneticileriyle bugün İl Başkanlığı binasında buluştu. Bayramlaşma merasimi için toplanan Denizlili CHP’liler tek tek birbirleriyle selamlaşarak bayramlarını kutladılar.

GÜNDEM 10.08.2019, 15:11 16.09.2019, 09:34
CHP’de Hem Bayramlaşma Hem Vefa
banner930
banner931

Bayramlaşmak için bir araya gelen partililer, vefat edenleri ve ailelerini de unutmadı. Aileler ile bir araya gelen partililier ailelere yalnız olmadıklarını bir kere daha gösterdiler. Ayrıca Denizli CHP İl Başkanlığı bürosunda bulunan toplantı salonlarına vefat eden partililerin isimleri verildi. 2018 Kasım ayında hayatını kaybeden avukat Tevfik Kendirli ve Haziran 2019’da hayatını kaybeden Denizli Milletvekilli Kazım Arslan’ın ismi il başkanlığında bulunan toplantı salonlarına verildi. Toplantı salonlarına asılan tabelalarda Cumhuriyet Halk Partisi Denizli İl Örgütü’nün kuruluşundan beri görev alan ve 3 dönem de milletvekilliği Kazım Arslan ile Avukat Tevfik Kendirli’nin biyografisine yer verildi.

Bayramlaşmaya CHP Genel Başkan Yardımcısı Gülizar Biçer Karaca, Milletvekili Teoman Sancar, İl Başkanı Mahir Akbaba, Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, il, ilçe yönetimleri ve partililer katıldı.

Kaynak: Denizliaktuel.com - Haber Merkezi
Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir