Dehşete Şahit Olun

Dün akşam saatlerinde Kayhan Mahallesinde şehir içi yolcu minibüsü ile bir taksinin kafa kafaya çarpıştığı ve 7 kişinin yaralandığı korku dolu anlara sahne olan kazadan bir görüntü daha çıktı. Güvenlik kameralarına yansıyan ve kamuoyuyla paylaşılan o görüntünün ardından ortaya çıkan yolcu minibüsü kamerası da dehşeti anbean yakından gözler önüne serdi.

GÜNDEM 18.10.2018, 10:15 18.10.2018, 10:18
banner930

Trafik kazalarının dehşet veren yüzü güvenlik kameralarına yansımaya devam ediyor. Dün akşam saatlerinde çoğu işlerinden çıkıp evlerine gitmek isteyen yolcuları taşıyan şehir içi yolcu minibüsü ile bir taksinin Kayhan Mahallesi Vatan Bulvarı'nda kafa kafaya çarpıştığı ve 7 kişinin yaralandığı kazayı çevredeki iş yerlerinin güvenlik kameraları çekmiş, haberlerde baş sıralara bu konu çıkmıştı. Güvenlik kameraları ne kadar olayın vahametini ortaya koysa da kazaya karışan minibüsün kamerası da kayıttaydı. İşte o görüntüler ortaya çıktı ve birçok kişini canına mal olacak ucuz atlatılan kazayı anbean gözler önüne serdi.

Kazada, sürücüler ile minibüsteki biri Suriye uyruklu 5 yolcu yaralanmıştı. Yaralılar 112 Acil Servis ekiplerince kentteki çeşitli hastanelere kaldırıldı.

Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir