Denizli'de Gaziler Unutulmadı!

Denizli'de 19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla, Denizli Valiliği önünde tören düzenlendi.

GÜNDEM 19.09.2021, 22:09 Özkan Tokmak
Denizli'de Gaziler Unutulmadı!
banner930

Denizli’de ‘Gaziler Günü’ unutulmadı. Denizli Valiliği önünde tören düzenlendi. Törende, Vali Ali Fuat Atik, 11. Komando Tugay ve Garnizon Komutan Vekili Piyade Albay Cengiz Güven, Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ile Türkiye Muharip Gaziler Derneği Denizli Şube Başkan Vekili Süleyman Tosun, Atatürk Anıtı'na çelenk sundu.

Denizli'de 19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla,  Denizli Valiliği önünde tören düzenlendi.

“GAZİLERİN ŞEREF GÜNÜ”

Muharip Gaziler Derneği Denizli Şube Başkan Vekili Süleyman Tosun,  “19 Eylül'ün Kurtuluş Savaşı'nda, Kore'de, Kıbrıs'ta savaşan muharip gazilerle Türkiye Cumhuriyetinin rejimi, üniter yapısı ve toprak bütünlüğü uğrunda hain terör örgütlerine karşı kahramanca mücadele eden asker, polis, güvenlik korucuları ve 15 Temmuz hain darbe girişiminde vücutlarını siper eden tüm malul gazilerin şeref günü” dedi. Törene, CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Denizli Milletvekili Gülizar Biçer Karaca, diğer protokol üyeleri, askeri ve mülki erkan ile gaziler ve şehit yakınları katıldı.

Denizli'de 19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla,  Denizli Valiliği önünde tören düzenlendi.

Gaziler Günü dolayısıyla protokol üyeleri, Polisevi'nde düzenlenen programda gazi ve gazi yakınları ile bir araya geldi.

Kaynak: Denizliaktuel.com - Haber Merkezi
Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir