Denizli’de Yarın Kurulacak Pazaryerlerinin Listesi Açıklandı

İçişleri Bakanlığının yayımladığı genelge ile pazarların haftada bir kez kurulmasına izin çıkmıştı. Denizli’de yarın (Cumartesi günü) kurulacak pazaryerlerinin listesi belli oldu.

GÜNDEM 07.05.2021, 18:56
Denizli’de Yarın Kurulacak Pazaryerlerinin Listesi Açıklandı
banner930

İçişleri Bakanlığı, geçtiğimiz günlerde 81 il valiliğine “Pazar Yerleri” konulu genelge göndermişti. Pazaryeri 8-15 Mayıs Cumartesi günleri 10.00 ila 17.00 saatleri arasında olacak. Genelgeye göre, sadece yaş sebze/meyve ile fide satışı yapılacak. Denizli’de Merkezefendi Pamukkale ve Pamukkale Belediyesi, kurulacak pazaryerlerinin listesini açıkladı.

MERKEZEFENDİ AÇIK OLACAK PAZARYERLERİ

Merkezefendi Belediyesi tarafından yapılan duyuruda; Kaleiçi, Kiremitçi, Çakmak, Barbaros, Servergazi, Yeşilyurt, Akkonak, Bahçelievler, Babadağ TOKİ, Şemikler Toplu Konutlar, Eskihisar, Bakırlı, 500 Evler, Karaman, Yenişehir, Mehmet Akif Ersoy, Karahasanlı, Sevindik, Merkezefendi ve Gültepe(Şirinevler) pazar yerleri hizmet verecek.

PAMUKKALE’DE PAZARYERİ LİSTESİ

Pamukkale İlçesinde bulunan tüm pazaryerleri ise kurulacak. İşte pazaryeri listesi; Kuşpınar, Kervansaray, Dokuzkavaklar, Kınıklı, Pamukkale, Develi, Anafartalar, Kayıhan, Fatih, Zeytinköy, Güzelköy, Pınarkent (Açık) Gözler, Pelitlibağ, Karşıyaka, Cumhuriyet, Pınarkent (Kapalı), Akhan, Irlıganlı, Karahayıt, Gökpınar, Bağbaşı, Kuruçay, Deliktaş, Çamlık ve Dokuzkavaklar.

Kaynak: Denizliaktuel.com - Haber Merkezi
Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir