Denizlili Gelin Kaynanadan Show

Denizlili gelin-kaynana, Fatih Ürek’in sunuculuğunu yaptığı “Gelinim Mutfakta” programına katıldı. Yöresel kıyafetlerini giyen ikili, Fatih Ürek’in söylediği Cemilem türküsü eşliğinde sergiledikleri kaşık havası performansı izleyenlerin beğenisini kazandı.

GÜNDEM 17.10.2018, 10:23
banner930

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve ünlü şarkıcı Fatih Ürek'in sunuculuğunu üstlendiği Gelinim Mutfakta isimli yarışmaya, Denizlili gelin-kaynana damgasını vurdu.

Gelin ve kaynanaların en iyi yemeği yapabilmek için yarıştığı programda gelin Emel ve kaynana Ergül Düzelli, Denizli'nin Tavas ilçesi Nikfer Mahallesi'ne özgü kıyafetleriyle yayına çıktı. İkilinin giydikleri renkli entarileri, ayakkabıları ve yazmaları stüdyoda beğeni topladı.

Fatih Ürek söyledi, onlar oynadı

En iyi yemeği yapabilmek adına diğer gelin ve kaynanalarla sıkı bir yarışa giren Emel ve Ergül Düzelli, programın hemen başında sunucu Fatih Ürek'in ısrarıyla yöresel halk oyunlarını da tanıttı. Ellerine kaşıkları alan Denizlili gelin-kaynana Fatih Ürek'in söylediği Cemilem türküsü eşliğinde halk oyunlarını sergiledi. Emel ve Ergül Düzelli'nin neşeli halleri ve halk oyunları performansı izleyenlerin büyük beğenisini kazandı.

Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir