Denizli’ye Kar Geliyor

Meteoroloji Genel Müdürlüğü verilerine göre, Denizli’de önümüzdeki hafta soğuk ve kar yağışlı bir hava bekleniyor. Hava sıcaklıkları -6 dereceye kadar düşecek.

GÜNDEM 14.02.2021, 14:40
Denizli’ye Kar Geliyor
banner858

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, yeni haftanın hava durumu verilerini paylaştı. Verilere göre, Pazartesi günü kent merkezinde sağanak yağış bekleniyor. Babadağ, Baklan, Bekilli, Bozkurt, Buldan, Çal, Çameli, Çardak, Çivril, Güney, Kale, Serinhisar ve Tavas İlçelerinde karla karışık yağmur bekleniyor.  Hava sıcaklık ise en düşük 7 derece, en yüksek 11 derece hissedilecek.

KAR YAĞIŞI BEKLENİYOR

Salı günü ise Denizli gelinde kar yağışı bekleniyor. Hava sıcakları kent merkezinde en düşük 1 derece, en yüksek 3 derece hissedilecek. İlçelerde 0 derecenin altında soğuk bir hava etkili olacak. Çarşamba günü kent merkezinde kar yağışlı bir hava bekleniyor. Soğuk hava etkisini arttıracak. Hava sıcaklığı kent merkezinde en düşük -4 derece, en yüksek 1 derece hissedilecek. Perşembe günü kent genelinde parçalı bir hava bekleniyor. Hava sıcaklıkları en düşük -6 derece, en yüksek 5 derece olması bekleniyor.

Kaynak: Denizliaktuel.com - Haber Merkezi
Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir