banner609

Denizli’yi Bugün Soğuk Çarpacak

Meteoroloji Genel Müdürlüğü verilerine göre, Denizli’de soğuk ve karlı hava ile birlikte hava sıcaklıkları düşecek. Denizli kent merkezinde bugün (Cuma günü) hava sıcaklığı en düşük -2 derece, en yüksek 8 derece olması beklenirken, ilçelerde ise -7 dereceye kadar düşecek.

GÜNDEM 29.01.2021, 11:18 29.01.2021, 11:25
Denizli’yi Bugün Soğuk Çarpacak
banner930

Soğuk hava Denizli’yi etkisi altına aldı. Denizli genelinde etkili olan kar yağışı sonrası hava sıcaklıkları sıfırın altına düşecek. Denizli’de kent merkezinde bugün (Cuma günü) hava sıcaklığı en düşük -2 derece, en yüksek 8 derece hissedilecek.

İlçelerde ise hava sıcaklıkları Acıpayam en düşük -5 derece,  en yüksek 8 derece; Babadağ en düşük -5 derece, en yüksek 4 derece; Baklan ve Bekilli en düşük -6 derece, en yüksek 4 derece, Beyağaç en düşük -6 derece, en yüksek 8 derece; Bozkurt en düşük -6 derece, en yüksek 3 derece; Buldan en düşük -6 derece, en yüksek 7; Çal en düşük -6 derece, en yüksek 6 derece; Çameli ve Çardak en düşük -7 derece, en yüksek 4 derece;  Çivril en düşük -5 derece, en yüksek 5 derece; Güney en düşük -4 derece, en yüksek 4 derece; Honaz en düşük -4 derece, en yüksek 8 derece; Kale en düşük -2 derece, en yüksek 6 derece; Sarayköy en düşük -3 derece, en yüksek 9 derece; Serinhisar ve Tavas ilçeleri ise en düşük -6 derce, en yüksek 5 derece olacak.

Meteorolojiden yapılan açıklamada,”Buzlanma ve don olayı beklendiğinden meydana gelebilecek ulaşımda aksamalar gibi olumsuzluklara karşı vatandaşlarımızın, ilgililerin ve sürücülerimizin dikkatli ve tedbirli olmaları gerekmektedir” denildi.

Kaynak: Denizliaktuel.com - Haber Merkezi
banner935
Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir