Duygu Karaçay: “Sosyal Medya Grubu Sayesinde Hayatına Dokunduğumuz Birçok Kadın Oldu”

Denizli’de büyük bir kadın Facebook sayfasının sahibi Duygu Karaçay. Sayfada çocuğuna doktor arayan da var, gelinliğini satmak isteyen de var, reçel, salça, tarhana satmak isteyen de var. Belki de sayamadığım aklıma gelmeyen daha birçok duyuru yapılıyor.

GÜNDEM 08.07.2021, 15:55
Duygu Karaçay: “Sosyal Medya Grubu Sayesinde Hayatına Dokunduğumuz Birçok Kadın Oldu”
banner930

İlk aklıma şu gelmişti bu gruba üye olurken. Demek ki Denizli’de böyle bir grup ihtiyaçtı. İhtiyaçmış gerçektenJkadınlar toplanmış neler neler paylaşıp, nasıl güzel dostluklar kurmuşlar. Bu köprünün mimarı da Duygu Hanım olmuş. Şimdilerde üye sayısı 66 binlerde. Bence gurur duyulacak bir tablo. Destek, birini harekete geçirmek, güzel bir sözler söylemek çok önemli. Bunları yaptığınızda kimin hayatına dokunacağınızı bilemezsiniz.

Duygu Hanım’ı programıma davet etmek için aradığım zaman kamera heyecanım var diyerek tereddüt etti. Mutlaka ikna edip, gelmesini sağlamalıydımJkadın demek güç demek, mutluluk demek. Aslında artık güçlü kadın olmak cümlesini kullanmak istemiyorum. Kadınlar güçlü değil de önce mutlu olsunlar. En azından artık ben böyle düşünüyorum. Duygu hanım öyle güzel kadınlarla temas kurmuş ki. Öyle güzel ve sağlam dostluklar kurmuş ki. Girişimci kadınlar grupta başı çekiyor. Duygu Hanım’da hem iş kadını, hem anne, hem eş hem de (benim gözümde) kanatsız bir iyilik meleğiJ sohbet ederken giderek büyüyen grubun hedeflerini duyduğumda şaşırdım açıkçası. Şu sıralar da en büyük hayalleri el emeği pazarı kurup, girişimci kadınlara destek vermek. Bence tüm insanlığın yolunu aydınlatan kadınların sayısı çoğalsın. Duygu hanım ve onun gibi iyiliğe, emeğe saygısı olan kadınların sayısı her geçen artsınJ

Kaynak: Denizliaktuel.com - Haber Merkezi
Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir