banner609

İftar Bereketi Muratdede'de

Denizli Büyükşehir Belediyesinin 11 ayın sultanı ramazanda farklı mahallelerde düzenlediği iftar sofrası Muratdede Mahallesi'nde kuruldu. Denizli’nin her alanda birçok ihtiyacını karşıladıklarını ve bundan sonrada karşılamaya devam edeceklerini vurgulayan Başkan Osman Zolan, " Denizli’nin hizmetkarıyız" dedi.

GÜNDEM 18.05.2019, 13:59
İftar Bereketi Muratdede'de
banner930

Denizli Büyükşehir Belediyesinin ramazan ayı boyunca farklı mahallelerde düzenlediği iftar sofrasının durağı Muratdede Mahallesi oldu. Paylaşmanın ve hoşgörünün ortak noktası olan gönül sofrasına eşi Berrin Zolan ile birlikte gelen Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, sevgi gösterileri ile karşılandı. Mahalle sakinleri ile tek tek selamlaşarak, ramazanlarını tebrik eden Başkan Osman Zolan, duaların ardından vatandaşlarla birlikte orucunu açtı. İftarın ardından basın mensuplarının sorularını cevaplayan Başkan Osman Zolan, "Muratdede Mahallemize geldik, aynı sofrada buluştuk. Yoğun bir katılım var. İnsanlarımızın gözündeki ışıltıyı görmek çok güzel. Vatandaşlarımızla buluşmanın bir araya gelmenin mutluluğunu yaşıyorum " dedi. Ramazan ayının çok önemli olduğuna dikkati çeken Başkan Zolan, "Ramazan ayı vesilesi ile bu güzelliklerimiz artarak devam etsin. Allah'ım tutmuş olduğunuz oruçları ve duaları kabul ve makbul eylesin" diye konuştu.

"Denizli’nin hizmetkarıyız"

Başkan Zolan, konuşmasını şöyle sürdürdü: "Muratdede Mahallemizde altyapısıyla üstyapısıyla birçok güzellikleri yaptık. Doğalgaz evlerde kullanılır hale geldi. Muratdede Mahallemiz 5-10 yıl önceki hali ile kıyaslanamayacak noktaya ulaştı. Sadece Muratdede’de değil, Denizlimizin dört bir tarafında altyapı, üstyapı,  parkları ve spor alanlarıyla birçok ihtiyaçları karşıladık, karşılamaya da devam edeceğiz. Denizli’nin hizmetkarıyız. 31 Mart’ta Denizli’deki kardeşlerimizin desteğiyle tekrar yetki, görev bize verildi. İnşallah 5 yıl boyunca Denizlimizin hizmetinde ve hizmetkarı olacağız. Allah Denizlimizin yolunu açık etsin" dedi. Konuşmanın ardından bir süre vatandaşlarla sohbet eden Başkan Osman Zolan, birlikte bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.

banner935
Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir