banner609

Korona Denizli’yi Sardı

Denizli’de koronavirüs haritası verileri güncellendi. Denizli’de birçok mahalle kırmızı alarm veriyor. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, geçtiğimiz günlerde Denizli’de vaka artış sayısının yüzde 35 arttığını söyleyerek uyarıda bulunmuştu.

GÜNDEM 19.10.2020, 14:14 19.10.2020, 14:20 Kahraman Kahraman
Korona Denizli’yi Sardı
banner930

Sağlık Bakanlığı tarafından geliştirilen ve koronavirüs yoğunluğunu, güvenli alanları ve HES kodunu üreten Hayat Eve Sığar uygulamasında virüs haritasında Denizli tablosu endişe vermeye devam ediyor. Denizli’de kent merkezinde birçok mahalle kırmızı alarm vermeye devam ediyor.

En yüksek risk olarak belirlenen kırmızı ile işaretlenmiş alanlara bakıldığında ise en yüksek riske sahip mahalle ve caddeler görülüyor. Topraklık, 15 Mayıs, Hacıkaplanlar, Pelitlibağ, Anafartalar, Dokuzkavaklar, Deliktaş, Fatih, Atalar, Altıntop, Değirmenönü, Akkonak ve Karaman Mahalleleri kırmızı alarm veriyor. Koronavirüs haritası dikkatli incelendiğinde son dönemdeki artış ve yoğunluk endişe veriyor. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Denizli’de vaka artış sayısının yüzde 35 arttığını söyleyerek uyarıda bulunmuştu. Bakan Koca, özellikle kış aylarının gelmesiyle birlikte virüse karşı daha dikkatli olunması konusunda uyardı.

banner935
Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir