banner610

banner609

Laodikya Fotoğraf Topluluğu10. Sergisini Açtı

Laodikya Fotoğraf Topluluğu (LAFOT) bu yıl 10. Karma Fotoğraf Sergisini Denizli Büyükşehir Belediyesi Turan Bahadır Sergi Salonunda açtı. İl merkezi ve dışından yoğun izleyici kitlesini katıldığı serginin konusu KIRSAL’da yaşamı tema olarak alındı.

GÜNDEM 02.03.2020, 11:35 Kahraman Kahraman
Laodikya Fotoğraf Topluluğu10. Sergisini Açtı
banner858
banner931

39 Fotoğrafçının 65 eserinin sergilendiği ve “Vizörümüzden KIRSAL” adı verilen sergi “5 Mart 2020 Perşembe”  gününe kadar açık kalacak. 125 üyesi olan topluluk fotoğraf tabanlı sosyal sorumluluk projeleri hazırlayıp il merkezi ve ilçelerdeki okullarda hayata geçiriyor. Kurslar düzenleyip fotoğraf çekim gezileri düzenliyor. Sergide; Denizli, Ege Bölgesi ve ülkemizin farklı yerlerinden çekilmiş fotoğrafların yanı sıra yurtdışından çekilmiş fotoğraflar da yer alıyor. Denizlili sanatseverlerin beğeni ve ilgisine sunulan serginin açılışını Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan yaptı. 

Büyükşehir Belediye Başkanı yaptığı açılış konuşmasında; fotoğrafın zor, zahmetli ve zaman isteyen bir uğraş olduğunu, bunun için fedakarlık gerektiğini belirtti. Zaman zaman Büyükşehir Belediyesinin de fotoğraf yarışmaları yaptığını belirten Başkan Zolan, Lodikya Fotoğraf Topluluğunun 10. Sergisinin Denizli sanat camiasına ve ilimize hayırlı, uğurlu olmasını diledi.

Kaynak: Denizliaktuel.com - Haber Merkezi
banner935
Yorumlar (0)