Mevlüt Demir’den Esnafa Ziyaret

Denizli Emniyet Müdürü Mevlüt Demir, Babadağlılar İşhanı ve Bayramyeri esnafına ziyarette bulunarak güvenlik ve şehrin huzuruna yönelik değerlendirmelerde bulunmuşlardır.

GÜNDEM 24.05.2019, 13:14
Mevlüt Demir’den Esnafa Ziyaret
banner930

Denizli Emniyet Müdürü Mevlüt Demir, Babadağlılar İşhanı ve Bayramyeri esnafına yaptığı ziyarette, “Denizli’ye ekonomik anlamda baktığımızda üretim açısından ülke ortalamasının üzerinde bulunan bir şehir, birçok şehrin kesiştiği alanda bulunması nedeniyle cazibe merkezi olan bir şehir. Denizlimizde üretim var, istihdam var bu ikisinin bulunduğu yerde güven ve huzur sıkıntısından bahsedilemez. Elbette dünya üzerinde hiçbir yerde sıfır suç diye bir şey olamaz ancak Denizli diğer vilayetlerimiz ile kıyaslandığında tam bir huzur adasıdır. Bizler bunu tesis için buradayız. Denizli Emniyet Müdürü olarak her fırsat bulduğumda esnaflarımız ile bir araya gelmeye onlarla vakit geçirmeye özen gösteriyorum çünkü üretimin ve sağlıklı tüketimin reel göstergeleri sizlersiniz, bir şehrin DNA’ları, yapı taşlarısınız bu nedenle karşılaştığınız olumsuzlukları ve isteklerinizi bize bildiriniz, hatta buradan hepinizi Emniyet Müdürlüğüne davet ediyorum” dedi.

Esnafları, Demir’e Emniyet Müdürlüğünün yapmış olduğu uygulamalardan duymuş oldukları memnuniyetlerini dile getirerek, asayiş ve trafik konularında özveriyle gece gündüz demeden çalışan Denizli Emniyet Müdürlüğü personeline kolaylıklar dilediklerini ve en yakın zamanda iade-i ziyarette bulunacaklarını ifade etti.

Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir