banner609

Midesini Zula Yapmış!

Denizli Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlilerince, havayolu ile İran’dan Denizli’ye uyuşturucu madde getiren şahıs beraberindeki 36 adet methadone hap ile yakalandı. Rahatsızlanan şahsın Pamukkale Üniversitesi’nde muayene ve tetkikleri yaptırılması ile çekilen radyoloji görüntülerinde mide ve bağırsak kısmında yabancı cisim tespit edildi. Gerçekleştirilen ameliyat neticesinde şahsın mide ve bağırsak kısmından 13 paket halinde 47 gram Metamfetamin Maddesi ve 6 Paket halinde 21 gram Eroin Maddesi çıkartıldı.

GÜNDEM 02.05.2019, 10:49 02.05.2019, 10:54
Midesini Zula Yapmış!
banner930

Narkotik ekiplerince yabancı uyruklu bir şahsın İran’dan ilimize yutmak sureti ile uyuşturucu madde getireceği şeklinde istihbarı bilgiler elde edilmesi üzerine yürütülen çalışmalarda havayolu ile İran’dan Denizli’ye uyuşturucu madde getiren şahıs beraberindeki 36 adet methadone hap ile yakalandı.

Rahatsızlanan şahsın Pamukkale Üniversitesi’nde muayene ve tetkikleri yaptırılması ile çekilen radyoloji görüntülerinde mide ve bağırsak kısmında yabancı cisim tespit edildi. Hayati tehlikesi bulunan şahıs aynı gün ameliyata alındı. Pamukkale Üniversitesinde gerçekleştirilen ameliyat neticesinde şahsın mide ve bağırsak kısmından 13 paket halinde 47 gram metamfetamin maddesi ve 6 paket halinde 21 gram eroin maddesi çıkartıldı. Tedavi sürecisinin bitiminde adli mercilere sevk edilen şüpheli çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Ekiplerce yürütülen bir başka çalışmada ise Karşıyaka Mahallesi’nde uyuşturucu madde satışı yapıldığı tespit edilen bir adrese operasyon düzenlendi. Narkotik madde arama köpeklerinin de kullanıldığı operasyonda ikametin farklı kısımlarına gizlenen satışa hazır 155 paket halinde 325 gram esrar maddesi ile hassas terazi bulundu. Uyuşturucu madde ticaretinden sağlanan 13.185 TL haksız kazanca el konuldu. Olayla ilgili yakalanarak gözaltına alınan B.Ç. isimli kadın şüpheli çıkarıldığı adli makamlarca tutuklandı.

banner935
Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir