Modifiye Araç Tutkunları Denizli’ye Akın Edecek

Modifiye araç tutkunları, Denizli’de 7 Ekim’de EGS Fuar Alanında düzenlenecek "Tuning Fest Denizli 2018" etkinliğine akın edecek. Bu yıl 3. Kez düzenlenecek ve gün boyu devam edecek etkinliği 50 bin kişinin katılması bekleniyor.

GÜNDEM 02.10.2018, 10:56 02.10.2018, 12:33
Modifiye Araç Tutkunları Denizli’ye Akın Edecek
banner930

ARF Garage, Koruca Petrol ve Auto Club 20 işbirliğiyle düzenlenecek etkinlikte 15 araba firması stant açacak, 350 modifiye araç, klasik ve süper kar araçlar sergilenecek. Dans şov gösterileri ve DJ performansları sahnelenecek. Bu yıl 3. Kez düzenlenecek etkinliğe şehir dışından da modifiye araçlarının ve modifiye tutkunlarının katılacağını belirten ARF Garage Sahibi etkinliğin Organizatörü Arif Şahin, “Bu yıl 3. Kez düzenlenecek etkinliğimizin amacı kanunlar kapsamında araçlar üzerinde yapılan modifiyelerin tanıtımını yapmaktır. Etkinliğimiz 7'den 77'ye tüm yaş gruplarına, genç yaşlı, çocuk ve bayanları dahil kapsayan bir etkinliktir. İl içinden ve il dışından bu yılda birçok konuğumuz modifiyeli araçlarıyla etkinliğimize katılarak renk katacaklar. Ziyaret etmek içinde çevre illerden modifiye tutkunları Denizlimize gelecek. Etkinlikle birlikte ilimizin da tanıtımına katkı sağlamış olacağız. Buradaki amacımız, inşallah bundan sonraki dönemlerde, bunu geleneksel hale getirip, daha büyük çaplı organizasyonlar yapabilmek ve bu işe meraklı gençleri, bu sanatla alakalı, bu işe gönül verme ile alakalı belki, birkaç desteğimiz olur çabası içerisindeyiz" diye konuştu.

Stantlar açılacak Etkinlik kapsamında ulusal ve uluslararası firmalar tarafından da 15 stantın açılacağına dikkat çeken Organizatör Halil Koruca’da, “Etkinliğimiz kapsamında otomobil aksam ve aksesuarlarıyla ilgili stantlarımız da açılacak. Otomobil ve modifiye meraklıları birçok yeni ve farklı ürünü tek çatı altında görebilecek. Dans şovlar, modifiye araçların tanıtımı, klasik araçların tanıtımı yapılacak. Ses sistemleri, ışık sistemleri ve araçlar üzerinde kanunlar çerçevesinde yapılan düzenlemeler sergilenecek. Gün boyu devam edecek dolu dolu bir etkinlik programı hazırladık” diye ifade etti.

"Tuning Fest Denizli 2018"in 7 Ekim’de saat 10.00’da açılacağını ve 18.00’a kadar devam edeceğini belirten Koruca, modifiyenin bir yaşam tarzı olduğunu dile getiren, “Modifiye araç tutkusu çocukluktan gelen bir şeydir. Bu etkinliklerle kanunlar çerçevesinde modifiyeyi gençlerimize daha farklı aşılamak istiyoruz. Etkinlik alanımızda 350 modifiyeli aracımız olacak. Klasik araçlarla birlikte bu araç sayısı 500’leri bulacak. Geçen yıl yaklaşık 30 bin kişinin ziyaret ettiği etkinliğimizde bu yıl 50 bin kişiyi ağırlamak istiyoruz” şeklinde konuştu.

Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir