banner609

Osman Zolan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’la Buluştu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ın da arasında bulunduğu AK Partili belediye başkanları ile bir araya geldi. Başkan Zolan, “Sayın Cumhurbaşkanımızın önderliğinde hizmet, proje, yatırım ve eser siyaseti ortaya koymaya, taş üstüne taş koymaya devam edeceğiz” dedi.

GÜNDEM 23.06.2021, 15:00 Kahraman Kahraman
Osman Zolan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’la Buluştu
banner930

AK Partili belediye başkanları ile bir araya gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, belediye başkanlarına çeşitli uyarılarda bulunarak, 2023 seçimlerini hatırlattı. AK Parti'nin mahalli idareler karnesiyle milletin teveccühünü kazandığını söyleyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, “19 yıl önce iktidar kapısını açan, 19 yıl boyunca iktidarda tutan da yerel yönetimlerdeki üstün gayretlerimiz, hizmetlerimiz, başarılarımızdır. Son 19 yılda hayata geçirdiğimiz reformlarla mahalli idarelerin gücünü ve hizmet kabiliyetini daha da artırdık. Vatandaşlarımızın hayatına dokunan hizmetlerin önemli bir kısmını halen belediyelerimiz yürütüyor. Bu bakımdan her birinizin işlerini yürütürken büyük bir mekanizmanın en kritik parçası olduğunuzu unutmadan çalışması son derece önemlidir” diye konuştu.

“TAŞ ÜSTÜNE TAŞ KOYMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, sosyal medyadan yaptığı açıklamada, “Liderimiz, Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında düzenlenen AK Parti Belediye Başkanları toplantısına katıldık. Sayın Cumhurbaşkanımızın önderliğinde hizmet, proje, yatırım ve eser siyaseti ortaya koymaya, taş üstüne taş koymaya devam edeceğiz” diye ifade etti.

Kaynak: Denizliaktuel.com - Haber Merkezi
banner935
Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir