banner609

Ülkücülerden DGC’ye Ziyaret

Denizli Ülkü Ocakları Başkanı Yaşar Hisarlıoğlu, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Denizli Gazeteciler Cemiyeti’ni (DGC) ziyaret etti.

GÜNDEM 10.01.2018, 23:04 08.07.2019, 10:03
Ülkücülerden DGC’ye Ziyaret
banner858

Ülkü Ocakları Başkanı Yaşar Hisarlıoğlu, Pamukkale Ülkü Ocakları Başkanı Fatih Han, Merkezefendi Ülkü Ocakları Başkanı Kürşat Aykol ve Yönetim Kurulu üyeleri DGC’yi ziyaret ederek 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutladı. Ülkü Ocakları Başkanı Yaşar Hisarlıoğlu, "Gece gündüz demeden çalışarak halkımızın haber alma ve bilgi edinme hakkı için mücadele eden,  tüm basın mensuplarına en derin saygılarımı ve sevgilerimi sunuyorum. Ülkemiz ve Denizlimizin sorunlarını kamuoyuna aktaran, mesai kavramı gözetmeksizin gece gündüz özveriyle çalışan basınımızın fedakar ve cesur temsilcilerinin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutluyorum” diye ifade etti.

DGC Başkanı Osman Nuri Boyacı da konuşmasında, nazik ziyaretlerinden dolayı Ülkü Ocakları Yönetimine teşekkür etti. Ülkü Ocakları Başkanı Yaşar Hisarlıoğlu, günün anısına DGC Başkanı Osman Nuri Boyacı ve DGC Saymanı Mesut Güler’e teşekkür plaketi takdim etti.

Kaynak: Denizliaktuel.com - Haber Merkezi
banner935
Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir