banner610

banner609

Unsuz Yağsız Şekersiz Yaş Pasta Yaptılar

Denizli'de yıllardır çok sayıda kadının ev tadındaki yemek, pasta lezzetini vatandaşlara sunan Hanımeller Kooperatifi, Çölyak hastalarının ve diyet yapanların rahatlıkla tüketebileceği unsuz, yağsız ve şekersiz, glutensiz yaş pastayı imal ederek satışa sundu.

GÜNDEM 02.07.2020, 16:48 02.07.2020, 20:56 Kahraman Kahraman
Unsuz Yağsız Şekersiz Yaş Pasta Yaptılar
banner930
banner931

2004 yılında kurulan ve bu güne kadar çok sayıda kadının istihdamı ve gelir kazanmasına imkan tanıyan Hanımeller Ev Ürünleri Tüketim Kooperatifi, ev tadında pasta, yemek, börek başta olmak üzere çok sayıda lezzeti Denizli halkına sunmaya devam ediyor. İşyerlerine ve altın günlerine organik ve taze ürün servisi yapan kooperatif üyesi kadınlar, lezzet durağında Denizli'de başı çekiyor.

YAŞ PASTADA DEVRİM

Kooperatifte üyesi kadınlar son dönemde glutene karşı hassas olan ve Çölyak hastalığından muzdarip vatandaşlar için yeni bir tat üretmeyi başardı. Diyet yapanların da rahatlıkla tüketebileceği unsuz, yağsız ve şekersiz, glutensiz yaş pastayı imal ederek satışa sundu.  Kalori bakımından da oldukça düşük yaş pastanın tadı ise büyük beğeni topladı. Öyle ki hanımeller, siparişlere yetişmekte zorlanıyorlar.

16 YILDIR LEZZET DURAĞIYIZ

Hanımeller Ev Ürünleri Tüketim Kooperatifi Başkanı Keriman Karaosmanoğlu, '2004 yılından bu yana Denizli'ye kooperatif olarak hizmet verdiklerini belirterek şunları söyledi; "Ev lezzetini kurulduğumuz günden bugüne korumaya ve müşterilerimize sunmaya devam ediyoruz. Kooperatif olarak 16 yıldır bir çok ev kadınımıza istihdam sağladık. Aile bütçelerine yaptıkları kendi ürünleriyle destek olmalarını sağlayacak bir platform olduk. Hem ev kadınlarımız hem de Denizli halkımıza hizmet ettik. İstiklal Caddesi Hürriyet İlkokulunun karşısındaki Hanımeller Kooperatifi Satış Ofisimizde, tuzlu, tatlı pasta ve börek, zeytinyağlı yemekler ve mezeler üretiyoruz. Ayrıca, bu yıl müşterilerimizin hizmetine sunduğumuz özel bir  yaş pastamız var. Tamamen glutensiz, yağsız ve şekersiz. Gluten hassasiyeti olan ve diyet yapan müşterilerimiz için ürettiğimiz bir ürün. Şimdiden büyük ilgi gördü. Bugüne kadar kooperatifimize destek olan tüm müşterilerimize teşekkür ediyoruz." ifadelerini kullandı. Kooperatif Satış Merkezi'nin Atalar Mahallesi 892 Sokak 8/22 numara Yağcı Mahallesi'nde yer aldığını belirten Karaosmanoğlu, 0 (258) 261 40 72 numaralı telefondan sipariş verilebileceğini söyledi.

Kaynak: Denizliaktuel.com - Haber Merkezi
banner935
Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir