banner609

Vali Karahan’dan Çardak Ve Bozkurt’a Ziyaret

Vali Hasan Karahan, bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Çardak ve Bozkurt’a gitti.

GÜNDEM 15.11.2018, 16:34
Vali Karahan’dan Çardak Ve Bozkurt’a Ziyaret
banner930

İlk olarak Çardak Kaymakamlığı’nı ziyaret eden Vali Hasan Karahan, burada Kaymakam V. Kerem Türker ve diğer ilçe protokol üyeleri tarafından karşılandı. Karşılamanın ardından Kaymakamlık Makamına geçen Vali Karahan, Kaymakam V. Kerem Türker’den ilçede gerçekleşen kamu yatırımlarının son durumu hakkında bilgi aldı.

Kaymakamlık ziyaretinin ardından Vali Karahan Çardak OSB’de faaliyet gösteren İkiler Otomotiv Filtre, Çağ-Tek Kauçuk, Türkeli Ray Fabrikası ve Sanel Asansör Firmalarına ziyarette bulunarak yetkililerden İşletmelerin faaliyetleri ve 2019 yılı hedefleri hakkında bilgi aldı.

Daha sonra Bozkurt ilçesine geçen Vali Karahan burada, 2018 yılı Mülkü İdare Amirleri Atama Kararı ile Bozkurt Kaymakamlığı görevine atanan Kaymakam Hasan Sadebıyık’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak ilçedeki kamu yatırımlarının son durumu hakkında bilgi aldı.

Kaymakamlık ziyaretinin ardından Bozkurt Belediyesine geçen Vali Karahan Belediye önünde Bozkurt Belediye Başkanı Birsen Çelik ve belediye personeli tarafından karşılandı. Karşılamanın ardından Belediye Başkanının makamına geçen Vali Karahan burada Bozkurt Belediye Başkanı Birsen Çelik’ten Belediyenin ilçede gerçekleştirdiği çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Vali Karahan Bozkurt ilçe ziyaretinde, Bozkurt Meslek Yüksekokulu ziyaretinin ardından, Adalet Bakanlığı Bozkurt Kadın Açık Ceza İnfaz Kurumunda kalan hükümlüleri topluma kazandırma amacıyla tekstil, dokuma, gıda ve resimden oluşan ürünlerin üretildiği atölyeleri de inceleyerek yetkililerden bilgi aldı.

banner935
Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir