banner610

banner609

Yaşar Celal Ceylan Güven Tazeledi

Denizli Yörükleri Derneği'nde, başkanlık seçimi yapıldı. Tek liste ile gidilen seçimde Denizli Yörükleri Derneği Başkanı Yaşar Celal Ceylan, kullanılan oyların tamamını alarak güven tazeledi.

GÜNDEM 15.02.2020, 16:50 Kahraman Kahraman
Yaşar Celal Ceylan Güven Tazeledi
banner930
banner931

Yörük kültürünü yaşatmak için dernek olarak bugüne kadar onlarca etkinlik düzenlediklerini, yoğun katılımla yapılan etkinliklerin başta dernek üyeleri ve Denizlililer tarafından beğeniyle takip edildiğini anlatan Denizli Yörükleri Derneği Başkanı Yaşar Celal Ceylan, ''Derneğimizin 400’e yakın üyesi var. Büyük kalabalık ve coşkuyla derneğimizin 2. Genel Kurulunu ve başkanlık seçimini yaptık. Tek liste ile gittiğimiz seçimde dernek üyelerimizin desteğiyle yeniden başkanlık görevine seçildim. 2 yıl boyunca Yörük kültürünü yaşatmak ve gelecek nesillere aktarmak için yönetim kurulu üyelerimizi ve dernek üyelerimizle birlikte çalışmaya devam edeceğiz'' dedi.

Seçimin ardından dernek yönetim kurulu üyeleri arasında görev dağılımı yapıldı. Yeni dönemde Başkan Yardımcısı Hasan Zor, Genel Sekreter Doç. Dr. Devrim Alkaya, sayman Uğur Küçükebe, üye Ünal Türkoğlu görev yapacak. Dernek denetim kurulu üyesi olarak Av. Hakan Altındağ, Ramazan Kırmızı, Hasan Yurdagül, dernek basın sorumlusu Mustafa Kemal Tuğcu, sanat ve fotoğraf sorumlusu Ugur Zencir, tarım ve hayvancılık işleri sorumlusu Hasan Yilmaz, kırsal turizm ve sağlık işleri sorumlusu Mustafa Şen, sosyal işler sorumlusu Yaşar Çidem görev yapacak. Genel kurul ve seçimde İl Beyi Ali Şimşek de hazır bulundu.

Kaynak: Denizliaktuel.com - Haber Merkezi
banner935
Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir