banner610

banner609

Yollarda 57 Yıllık Gelenek Sürecek

Pamukkale Turizm hakkındaki iflas kararının Bölge Adliye Mahkemesinden geri dönmesinin ardından 57 yıllık dev firmadan açıklama geldi. Yaklaşık 3 bin 500 kişinin çalıştığı Pamukkale AŞ’den yapılan açıklamada süreçte ve geçmişten günümüze sonsuz desteklerinden dolayı tüm yolculara teşekkür edilerek , “57 yıldır olduğu gibi, ülke ekonomimize istihdam sağlamak ve yolcularımızı sevdiklerine ulaştırmak üzere, aynı sorumluluk bilinci ile çalışmayı sürdüreceğiz” denildi.

GÜNDEM 09.04.2019, 09:54
Yollarda 57 Yıllık Gelenek Sürecek
banner858
banner931

İzmir 1. Asliye Ticaret Mahkemesinin Pamukkale Turizm hakkındaki iflas kararı kamuoyunda şok etkisi yaratmıştı. Yolcularından da büyük destek alan marka, İzmir Bölge Adliye Mahkemesi 17.Hukuk Dairesine başvurarak karara itiraz etmişti.

Bugün İzmir Bölge Adliye Mahkemesi 17.Hukuk Dairesi, İzmir 1. Asliye Ticaret Mahkemesinin kararı hakkında yeniden tahkikat yaparak iflas kararını kaldırdı ve İzmir 1. Asliye Ticaret Mahkemesine düzeltilmek üzere geri gönderdi.

Türkiye’nin en köklü ulaşım markalarından biri olan Pamukkale AŞ. seferlerine aynı şekilde devam ederek, faaliyetlerini sürdürecek.

YOLA DEVAM

Yaklaşık 3 bin 500 kişinin çalıştığı, yarım aşırı aşan yolculuk markası, Pamukkale AŞ tarafından yapılan açıklamada: “İzmir Bölge Adliye Mahkemesi 17.Hukuk Dairesi tarafından iflas kararının kaldırılması,  3.500 çalışanımız, aileleri, iş ortaklarımız ve yolcularımızdan oluşan tüm Pamukkale Turizm ailesi adına adil bir sonuç olmuştur. 57 yıldır olduğu gibi, ülke ekonomimize istihdam sağlamak ve yolcularımızı sevdiklerine ulaştırmak üzere, aynı sorumluluk bilinci ile çalışmayı sürdüreceğiz.   Bu süreçte bizlere mesajları ile destek veren sadık ve sevgi dolu tüm yolcularımıza, görevlerini yaparken profesyonelliklerinden taviz vermeyen sabırlı ve güler yüzlü çalışanlarımıza, Pamukkale Turizm ailesine verdikleri destekten bir an bile tereddüt etmeyen güvenilir iş ortaklarımıza, sektör mensuplarına, basın mensuplarına, ülkemizin adil ve sağduyulu tüm hukukçularına, bizlerle henüz seyahat etme imkanı bulamamış olmalarına rağmen sevgileri ile moral veren herkese, yürekten teşekkürler. Amacımız 57 yıldır olduğu gibi bugün de, yolcularımızdan aldığımız güç ile daima  “Keyifli Yolculuk”ları daha çok insanımıza ulaştırmak üzere, yolumuza çok daha sağlam adımlarla devam etmektir.”

banner935
Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir