Yusuf Garip: “Birlik Ve Beraberliğimizi Kimse Bozamaz”

Denizli Büyükşehir Belediye Meclisi MHP Grup Başkanvekili Yusuf Garip, Kurban Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı. Vatandaşların bayramını en içten duygularla kutlayan Garip, bayramın Denizli’ye, Türkiye’ye, İslam alemine ve bütün insanlığa huzur, barış getirmesini diledi. Birlik ve beraberlik içinde güçlü Türkiye’nin yolunda emin adımlarla ilerlemeye devam edeceğini vurguladı.

GÜNDEM 10.08.2019, 22:07
Yusuf Garip: “Birlik Ve Beraberliğimizi Kimse Bozamaz”
banner858

Bayramların dayanışma ve paylaşım ruhuyla kardeşliğin güçlendirildiği mübarek zamanlar olduğunu anımsatan Denizli Büyükşehir Belediye Meclisi MHP Grup Başkanvekili Yusuf Garip, mesajında şu görüşlere yer verdi, “Bayramlar her birimizin Rabbimize ve bütün kardeşlerimizin birbirine yakınlaştığı, kucaklaştığı günleridir. Bayramlar, kalbi kırık bir insana ulaşmanın, gönül almanın, mazlum ve mağdurların yüzünü güldürmenin fırsatını bir kez daha bizlere sunar. Dargınlıkların, kırgınlıkların ortadan kaldırılması, kavga ve küslüklerin tamiri için bayramlar eşsiz maneviyatı olan günlerdir. Ülke olarak, bireyler olarak bugünleri iyi değerlendirmemiz gerekir. Kurban Bayramı dayanışma ve yardımlaşmanın simgesidir. Kurban Bayramı barış ve kardeşliğin sevincidir. Her ne olursa olsun ve nereden gelirse gelsin ülkemize yönelik her türlü olumsuz tutumlar, oynanan oyunlar gerçekleşmeyecek,  birlik ve beraberliğimiz sayesinde bertaraf edilmeye devam edecektir. Bölgesinde ve dünyada gücünü, bilimde, teknolojide, sanayide önder konumunu Türkiye her daim koruyacak ve genişletecektir. Bu vesileyle eşsiz fedakârlıklarını bu vatan, bu millet var oldukça unutmayacağımız aziz şehitlerimize bir kez daha Allah'tan rahmet diliyor, gazilerimizi şükranla selamlıyorum.

Mübarek topraklarda Hac farizasını yerine getiren kardeşlerimizin, Allah, ibadetlerini kabul etsin. Vatandaşların bayramını en içten duygularla bir kez daha kutluyor, Kurban Bayramının Denizli’ye, ülkemize,  İslam alemine ve bütün insanlığa huzur, barış getirmesini diliyorum.”

Kaynak: Denizliaktuel.com - Haber Merkezi
Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir