Zeybekci Açıkladı İzmir’den Mesaj Yağdı

AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nihat Zeybekci, bire bir görüşme şansı bulamadığı İzmirlilerle WhatsApp hattı aracılığıyla iletişim kuruyor.’ İçlerinde çok güzel öneriler var’ diyen Zeybekci, kısa zaman içinde gelen mesaj sayısının 12 bini aştığını açıkladı.

GÜNDEM 31.01.2019, 17:06
Zeybekci Açıkladı İzmir’den Mesaj Yağdı
banner858

AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nihat Zeybekci, İzmir’de seçim çalışmalarını yoğun bir şekilde yürütüyor. Alsancak’ta Kültür Platformu üyeleriyle bir araya gelen Zeybekci, İzmir’in birlerce yıl ticaretin, sanatın, kültürün, ulaşım yollarının kesişme merkezi olduğunu belirterek, Çin’den başlayan ipek yolunun kapısı olduğunu ifade etti. İzmir’in zaman kaybettiğini, şehirler yarışında geri kaldığını kaydeden Zeybekci, “Bir İzmir hikayesi yazmak için yola çıktım. İzmir bu zamanda kanalizasyon fosseptik sorunuyla uğraşmamalı. Geleceğinin İzmir’ini birlikte tanımlamamız gerekiyor” dedi.

ÇOK GÜZEL ÖNERİLER VAR

Bire bir görüşme şansı bulamadığı İzmirlilerle de  0 552 175 35 35 numaralı  WhatsApp hattı aracılığıyla iletişim kuran ve bir İzmir hikayesi yazacaklarını belirten Zeybekci, oluşturulan WhatsApp hattına gelen mesaj sayısının 12 bini aştığını tüm sosyal medyada ise 20 bine ulaştığını aktararak, “İçlerinden çok güzel öneriler de çıktı. Ortak akılla yeni projeleri üreteceğiz. Altyapısıyla, ulaşımıyla, yaşam alanlarıyla İzmir’i 21. yüzyıla hazırlayacağız” dedi.

Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir