31 Mart Yerel Seçimleri öncesinde saha programlarını hızla sürdüren Cumhur İttifakı AK Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Halil Pekdemir, ilçenin farklı bölgelerinde vatandaşlarla bir araya geliyor. Gencinden yaşlısında herkesle bire bir ilgilenen Pekdemir, vatandaşların talep ve önerilerini de titizlikle dinliyor.

Başkan Adayı Halil Pekdemir, Bağbaşı Pazar Yeri’nde temaslarda bulundu. Uzun süre boyunca pazar esnafı ve alışveriş yapan mahalle sakinleriyle görüşen Pekdemir, vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaştı. AK Parti belediyeciliği ile Pamukkale’de hayata geçirilen projelerden duydukları memnuniyeti dile getiren vatandaşlar, yeni döneme ilişkin proje önerilerini de Başkan Adayı Halil Pekdemir’e iletti.

424897310 886327893495316 4957026653184108617 N

TMMOB İKK’DEN Kayyım Tepkisi TMMOB İKK’DEN Kayyım Tepkisi

GENÇLERİN TERCİHİ HALİL PEKDEMİR

Gün içindeki ziyaretlerinin ardından gece saatlerinde Cankurataran Mahallesi’ne geçen AK Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Halil Pekdemir, burada gençlerle bir araya geldi. AK Parti Pamukkale Gençlik Kolları tarafından organize edilen “Bizim Semtin Gençleri” programına katılan Pekdemir, gençlerle uzun uzun sohbet etti. Oldukça samimi bir atmosferde gerçekleşen toplantıda gençlerin merak ettiği soruları cevaplayan Başkan Adayı Halil Pekdemir, yeni dönemde hayata geçirmek istedikleri çalışmalar hakkında kapsamlı bilgi verdi.

Gençlerin gösterdiği yoğun ilgiden dolayı hayli mutlu olduğunu ifade eden Başkan Adayı Halil Pekdemir, demokrasinin temelinin yerel yönetimler olduğunun altını çizerek, bu noktada gençlerin rolünün çok önemli olduğunu söyledi. Bugüne kadar her konuda toplumun tüm kesimleriyle birlikte hareket ettiklerini vurgulayan Pekdemir, “İnşallah 1 Nisan’dan sonra da genç kardeşlerimizle birlikte yürüyeceğiz. Gençler bizim gözbebeğimiz. Pamukkalemizi daha da ileriye taşımak için onlardan alacağımız güçle gece gündüz demeden çalışacağız” dedi.

Toplantıya katılan gençler ise Başkan Adayı Halil Pekdemir’in yeni döneme ilişkin bilgilendirme toplantısında kendilerine öncelik verdiği için teşekkür ederek, yerel seçimde tercihlerinin Halil Pekdemir’den yana olduğunu belirttiler.

424584982 886327836828655 2885091298826237423 N

Editör: Orhun Çoban